Ķīniešu pilots Guaņju Džou pievienojies Pirmās formulas (F-1) komandai “Ferrari”, kuras rindās būs rezerves pilots, trešdien paziņoja vienība.
Nākamsezon “Ferrari” sacensību piloti būs Šarls Leklērs un Luiss Hamilots, bet otra rezerves pilota pienākumus pildīs itālis Antonio Džiovinaci, kurš F-1 nav sacenties kopš 2021.gada.
25 gadus vecais Džou 2022.gadā pievienojās “Alfa Romeo” (šobrīd zināma kā “Sauber”) vienībai, kļūstot par pirmo ķīniešu pilotu F-1 sacensībās. Pagājušajā sezonā viņa labākais rezultāts bija Kataras “Grand Prix” izcīnītā astotā vieta, kopvērtējumā sezonu noslēdzot 20.pozīcijā. Novembrī kļuva zināms, ka “Sauber” neturpinās sadarbību ar Džou.
Karjeras ievadā Džou bija “Ferrari” akadēmijas pilots.
2025.gada F-1 sezona sāksies marta vidū ar Austrālijas “Grand Prix” sacensībām. Sezonā paredzēts aizvadīt 24 posmus.
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu