Džudists Borodavko izcīna medaļu Eiropas kausa posmā

17/02/2019 17:51

Latvijas džudo cīkstonis Jevgēņijs Borodavko svētdien Romā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas kausa posmā.

Borodavko, kurš startēja svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, pirmajā kārtā bija brīvs, bet otrajā uzveica azerbaidžāni Sananu Ahmadovu.

Trešajā kārtā jeb apakšgrupas finālā Latvijas džudists pārspēja šveicieti Oto Imalu, iekļūdams pusfinālā, kurā atzina Krievijas sportista Armanda Adamjana pārākumu.

Pēcāk bronzas mačā Borodavko pārspēja nīderlandieti Ferdinandu Ansahu, kurš bija uzvarējis gandarījuma turnīra pirmajā cīņā.

Tikmēr svara kategorijā līdz 81 kilogramam startēja Ņikita Duinovs, kurš pirmajā kārtā bija brīvs, otrajā uzvarēja izraēlieti Naoru Mamistvalovu, bet trešajā kārtā piekāpās krievam Abasam Azizovam.