Džudists Zarudņevs izcīna piekto vietu Eiropas U23 čempionātā

10/11/2020 19:42

Latvijas džudo cīkstonis Aleksejs Zarudņevs otrdien Porečā izcīnīja piekto vietu Eiropas U23 čempionātā.

Svara kategorijā līdz 90 kilogramiem Zarudņevs savā zarā uzvarēja visās trijās cīņās. Viņš ar “waza-ari” pieveica Izraēlas sportistu Benu Tenenbaumu, divās minūtēs un 51 sekundē “tīri” uzvarēja poli Vojcehu Pundu un tikai 39 sekundēs ar “ippon” pieveica ungāru Aporu Totu.

Pusfinālā Latvijas džudists pēc piecu minūšu un 25 sekunžu cīņas ar “waza-ari” zaudēja nākamajam čempionam gruzīnam Lukam Maisuradzem, bet cīņā par bronzu pēc minūtes un 24 sekundēm atzina francūža Alekša Matjē pārākumu, ieņemot piekto vietu.

Ņikita Duinovs svarā līdz 81 kilogramam pirmajā cīņā ar “waza-ari” zaudēja nīderlandietim Markam van Deikam.

Sieviešu sacensībās svara kategorijā līdz 57 kilogramiem Anastasija Sokirjanska pirmajā cīņā pēc septiņu ar pusi minūšu cīņas ar “ippon” zaudēja ungārietei Andreai Karmanai, bet Una Dolgiļeviča svara kategorijā līdz 78 kilogramiem pirmajā cīņā 53 sekundēs piekāpās itālietei Klaudijai Ceruti.

Jau ziņots, ka pirmdien Entonijs De Angeliss, kurš startēja svarā līdz 66 kilogramiem, izcīnīja vienu uzvaru un vienreiz zaudēja, bet pirmajā cīņā piekāpās Andrejs Rižovs svarā līdz 60 kilogramiem un Artjoms Galaktionovs svarā līdz 73 kilogramiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā turpat Porečā notika Eiropas čempionāts junioriem, kurā visi pieci Latvijas cīkstoņi cieta zaudējumus pirmajās cīņās. Šajā vecuma grupā Latviju pārstāvēja de Angeliss, Rižovs, Galaktionovs, Sokirjanska un Dolgiļeviča.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….