Egle parāda augstāko pilotāžu un aizvada karjeras labāko maču AHL (VIDEO)

20/01/2022 08:51
Haralds Egle

Aizvadītajā naktī Amerikas Hokeja līgā (AHL) iespaidīgu sniegumu demonstrēja latviešu uzbrucējs Haralds Egle, kurš guva trīs rezultativitātes punktus, taču viņa pārstāvētā Manitobas “Moose” ar rezultātu 3:4 atzina Aiovas “Wild” pārākumu.

Liepājnieks pirmo reizi karjerā AHL aizvadīja trīs punktu maču. Viņš atdeva rezultatīvas piespēles pirmajos divos “Moose” vārtu guvumos, kā arī pats izcēlās ar golu otrajā periodā. Ļoti skaisti Egle nospēlēja Meta Alfaro pirmajos vārtos, jo viņš eleganti apspēlēja pretinieku un atdeva viltīgu piespēli Simonam Lundmarkam, pēc kura uzmetiena Alfaro panāca 1:0.

Pēc dažām minūtēm Egle atdeva vēl vienu piespēli, kad vārtus guva Džimijs Olignijs, tobrīd rezultātam uz tablo vēstot 2:0. Otrā perioda izskaņā latvietis pielaboja Lundmarka metienu un nopelnīja savu trešo punktu mačā, tobrīd panākot 3:1. “Wild” gan atbildēja ar trīs bezatbildes vārtiem pēdējā trešdaļā, kā rezultātā Egles karjeras nedaudz mačs tika pabojāts. Latvijas hokejists, kurš šosezon 16 mačos izcēlies ar 7 (3+4) punktiem, tika nosaukts par mača trešo zvaigzni.

Egles pirmā rezultatīvā piespēle

Egles otrā rezultatīvā piespēle

Egles vārtu guvums

Citā mačā Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” ar 2:5 piekāpās Hartfordas “Wolf Pack”, taču Rubīns laukumā negāja traumas dēļ. Savukārt Jūtikas “Comets” ar 3:4 zaudēja Lavālas “Rocket”, “Comets” rindās rezervē paliekot vārtsargam Marekam Mitenam. Viņa konkurents Niko Doss atvairīja 24 no 28 pretinieku metieniem jeb 85,7%.