Eiropas rallija čempionāta nākamās sezonas provizoriskajā kalendārā iekļauts arī Liepājas posms

12/11/2020 20:58
Rallijs Liepāja

Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas rallija čempionāta (ERC) nākamās sezonas provizoriskajā kalendārā iekļauts arī Liepājas rallijs, tomēr vēl nav skaidrības par posma norisi Kurzemē, ziņo FIA un sacensību organizatori Latvijā “RA Events”.

Ceturtdien FIA publicēja 2021.gada sezonas kalendāru, uzsverot, ka primārais mērķis būs līdzekļu taupīšana, tāpēc Portugālē plānots aizvadīt uzreiz divus posmus.

Kalendārā iekļauts arī Liepājas rallijs (1. līdz 3.jūlijs), tomēr vēl nav skaidrības, vai rīkotājiem Latvijā “RA Events” izdosies iegūt nepieciešamo finansējumu no valdības.

“Vēlos uzsvērt, ka līdzās “Rally Liepāja” nosaukumam atrodama zvaigznīte – tas nozīmē, ka kalendārā esam iekļauti provizoriski. Vēlos izteikt pateicību “Eurosport Events” par mums izrādīto uzticību, iekļaujot Liepājas ralliju 2021.gada sezonas kalendārā brīdī, kad mums vēl nav parakstīts sadarbības līgums par rallija rīkošanu,” skaidro “RA Events” direktors Raimonds Strokšs.

“Lai kliedētu visas neskaidrības un kļūtu par pilnvērtīgi apstiprinātu FIA ERC posmu arī 2021.gadā, mums vēl ir jāsagaida labvēlīgs Latvijas valdības lēmums par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu “Rally Liepāja” norisei.”

FIA vēsta, ka nākamsezon kopumā paredzēti astoņi posmi. Četri etapi notiks uz asfalta seguma, bet vēl četri uz grants.

Tāpat zināms, ka gadījumā, ja kāds no astoņiem posmiem nevarēs notikt Covid-19 dēļ, sacensības varēs pārcelt uz trim citām trasēm – Sanremo, Itālija (asfalts), Kipra (grants), Spā-Frankošampa, Beļģija (asfalts).

Nākamsezon būs tikai divi posmi uz salas, un FIA norādījusi, ka segs izmaksas par kuģu transportu un lidmašīnu biļetēm. 2021.gada sezonas noslēgums plānots divas nedēļas agrāk nekā šogad.

FIA arī informē, ka junioru klases braucējiem sezona sāksies vēlāk nekā ierasts, bet ieskaitē būs četri labākie no sešu posmu rezultātiem.

Nākamās sezonas pirmie divi posmi paredzēti Portugālē (12.-14. un 25.-27.marts), tālāk sacensības dosies uz Spāniju (6.-8.maijs), Poliju (18.-20.jūnijs), iespējams Latviju (1.-3.jūlijs), Itāliju (23.-25.jūlijs), Čehiju (27.-29.augusts) un Ungāriju (22.-24.oktobris).

FIA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dairis Bertāns (pa labi)
03/07/2022 08:07

Latvijas izlase ar spēli pret Slovākiju noslēgs Pasaules kausa kvalifikācijas pirmo posmu

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas pirmā posma pēdējā spēlē viesosies pie Slovākijas. Mačs Levicē sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika, tiešraidē to pārraidot kanālam TV6. Iepriekšējā spēlē…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām