Eksperts: Kad Porziņģim un Dončičam parādās “klikšķis”, Dalasu ir grūti uzvarēt

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs | Foto: Dalasas "Mavericks"

Medija “The Athletic” apskatnieks Sāds Jusufs neuztraucās par Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” līderiem Kristapu Porziņģi un Luku Dončiču, jo uzskata, ka pēc sezonas atsākšanās abi uzreiz spēs demonstrēt lielisku sniegumu. Ekspertu nervozu dara citi aspekti saistībā ar “Mavericks” sastāvu…

NBA sezona koronavīrusa draudu dēļ ir pārtraukta kopš marta sākuma, bet tā atsāksies 31. jūlijā Orlando esošajā Disnejlendā, vakar nolēma līgas vadība, šo ideju apstiprinot klubiem.

Tas nozīmē, ka komandas bez spēļu prakses būs teju piecus mēnešus. 22 vienībām būs jāizspēlē katrai astoņas regulārās sezonas spēles, kam nepieciešamības gadījumā sekos īss “play-in” turnīrs starp konferences astotās un devītās vietas īpašniecēm, kā arī “play-off” mači. Sezona noslēgsies oktobra sākumā.

“Kāpēc, lai es fokusētos uz Porziņģi?” savā publikācijā raksta Jusufs. “Esmu ļoti pārliecināts par Dončiča spējām un nedomāju, ka viņš būs būtiski zaudējis formu. Manuprāt, viņam pietiks ar treniņnometni un pirmās spēles pirmo puslaiku, lai kļūtu par veco labo Luku. Par Dončiču man vispār nav raižu, kā arī domāju, ka Porziņģis ļoti ātri kļūs pārsteidzoši labs. Jau šogad par to esam pārliecinājušies – kad šiem abiem puišiem parādās “klikšķis”, šo komandu ir grūti uzvarēt.”

“Uztraucos par spēlētājiem ap viņiem,” turpināja apskatnieks. “Vai Sets Karijs atkal “uguņos” no tālmetiena līnijas? Vai Tims Hārdavejs spēs turpināt savu veiksmīgo periodu? Vai Dorianam Finnijam-Smitam joprojām būs tā paša līmeņa tālmetiens no stūriem?”

“Mavs” atlikušajā sezonas daļā nāksies iztikt bez diviem visai nozīmīgiem spēlētājiem – Dvaita Pauela un Džeilena Bransona, kuri ārstē savainojumus, taču pārējie basketbolisti būs ierindā.

Porziņģis un Dončičs šobrīd vēl ir savās dzimtajās valstīs un paredzams, ka kopā ar komandu būs ne ātrāk kā jūnija otrajā vai trešajā nedēļā. Latviešu basketbolistam šosezon vidēji ir 19,2 punkti, 9,5 atlēkušās bumbas un 2,1 bloki, bet Dončičam vidēji ir 28,7 punkti, 9,3 bumbas zem groziem un 8,7 rezultatīvas piespēles.

Aiz viņiem rezultatīvākie Dalasas spēlētāji ir Hārdavejs (15,8), Karijs (12,6), Pauels (9,4), Finnijs-Smits (9,3) un Maksi Klebers (9,2).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par