Entonijs Džošua – miljonārs, kurš pats netērē ne centa

20/12/2017 20:25
Nokopēts
Entonijs Džošua, www.sportazinas.com

Šobrīd, Entonijs Džošua ir boksa pasaules lielākā zvaigzne prestižākajā super – smagā svara kategorijā. Sasniedzot 23 gadu vecumu Entonijs kļuva par Londonas olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēju. Sasniedzot 28 gadu vecumu viņš aizvadījis 20 profesionālā boksa mačus, visos gūstot priekšlaicīgas uzvaras, iegūstot savā īpašumā WBA un IBF kategorijas čempiona jostas.

Divas pēdējās cīņas, kuras tika aizvadītas ar Vladimiru Kļičko un Karlosu Takamu, var uzskatīt par spožākajiem Entonija Džošua karjeras notikumiem. Viņš efektīgi nokautēja gan ukraiņu, gan kamerūnas bokseri, tā sev nopelnot vairāk, kā 15 miljonus sterliņu mārciņu. Salīdzinoši īsā laikā Džošua kļuva par vienu no mūsdienu bagātākajiem bokseriem.

Šodien Džošua dzīvo greznībā, netērējot ne centa. Džošua noslēpums ir viņa taupība, kā arī veiksmīgie līgumi ar sponsoriem, kas nodrošina augstākas klases dzīvi. Entonijam ir kontrakti ar mūsdienu lielākajiem brendiem, to skaitā: Under Armour, JD Sports, Beats by Dre, StubHub, Dafabet, Lynx, Audemars Piguet, Jaguar Land Rover, BXR, Vodafone, Westfield un Lucozade.

“No malas izskatās, itkā Entonijs tērētu kaudzi naudas, bet patiesībā viss ir citādāk. Viņš lido ar greznām lidmašīnām, nēsā dārgus pulksteņus, brauc ar dārgiem auto, bet to visu sponsorē atbalstītāji,” stāsta Džošua menedžeris Fredijs Kaninghams. “Mēs ne reizi neesam maksājuši par privāto lidmašīnu vai helikopteru. Entonijs saņem auto no firmas Land Rover, par to nemaksājot neko. Tāpēc viņš naudu netērē, bet gan iekrāj.”

Kaninghams ir Džošua labā roka, ar kura pagātni ir saistīts darbs celtniecības jomā, un tieša saistība ar ielas bandām. Fredijs Entonijam palīdz attīstīt AJ Boxing aģentūru, kas dibināta 2015.gada beigās.

“Kad es tikko sāku, mans mērķis bija kļūt par miljonāru, bet mūsdienās ir pilns ar vienkāršiem cilvēkiem, kuri ir spējuši nopelnīt šādu naudas summu, tāpēc es mērķēju augstāk. Mana jaunā skola, ietver sevī vēlmi kļūt par miljardieri. Vienmēr ir jāskatās uz priekšu un jānostāda, ar vien augstāki mērķi. Ja par nākošo cīņu es nopelnīšu 10 miljonus mārciņu, tad par nākošo, jau vēlēšos iegūt desmit reizes vairāk. Ja es iegūšu 100 miljonus mārciņu, kāpēc, lai nenopelnītu miljardu? Es pazīsti miljardierus, kuri visu ir nopelnījuši paši. Tas ir grūti, bet tas ir iespējams,” izteicies Džošua GQ žurnāla intervijas ietvaros.

Viena no lielākajām Entonija vājībām ir pulksteņi. Šobrīd Džošua roku rotā 263 tūkstošus vērts zelta pulkstenis ar briljantiem, un, protams, arī šis nebija boksera pirkums, bet gan sponsoru dāvana.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām