Ērvings pievienošanos “Nets” gaidījis jau ļoti ilgu laiku

Kairijs Ērvings, sportazinas.com
Foto: Sports Illustred

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” saspēles vadītājs pievienošanos viņa jaunajam klubam gaidījis jau ilgu laiku.

“Sports Illustrated” žurnālists Kriss Manniks atklājis dažas no detaļām, kā norisinājās Ērvinga pievienošanās komandai un kādas bija domas komandas iekšienē saistībā ar Kevinu Durantu.

30. jūnija pēcpusdienā pirms brīvo aģentu tirgus sākuma “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss un citi kluba pārstāvji gaidīja tikšanos ar Ērvingu, taču kluba iekšienē valdīja pārliecība, ka izdosies piesaistīt arī Durantu.

“Gaidīšana bija nervoza,” izteicās Markss. Tikmēr, gaidot tikšanos ar Ērvingu, Durants publicēja attēlu sociālajā tīklā “Instagram”, pēc kura Markss kļuva pilnīgi drošs, ka basketbolists dosies uz “Nets” vienību.

Pēc tam kluba vadība tikās ar Ērvingu, kurš esot daudz runājis par to, ka viņš jau ilgi vēlējies pievienoties “Nets”, kā arī par to, ka tā ir atgriešanās mājās. Nākamajā dienā abas puses bija vienojušās oficiāli un atlika vien parakstīt dokumentus.

Markss atklāja, ka plāns parakstīt līgumus ar superzvaigznēm jau bijis vairākus gadus. Viņš pats gan šajā amatā “Nets” klubā darbojas kopš 2016. gada. “Vairākus gadus plānojām, ka 2019. gada vasarā mums var būt lielā iespēja. Domāju, ka mums organizācijā strādā īstie cilvēki, kas palīdzēja mums iegūt šos spēlētājus.”

Vispirms “Nets” vienojās par Ērvinga piesaistīšanu, taču pēc tam sekoja arī Duranta kārta. Abus basketbolistus starpsezonā lūkoja iegūt arī Ņujorkas “Knicks”, taču šai komandai tas neizdevās.

Ērvinga sakarā gan lielu darbu viņa piesaistīšanā esot paveicis “Nets” uzbrucējs Spensers Dinvidijs. Viņi, kā izrādās, ir labi draugi, un Spensers jau visu aizvadīto sezonu centies Ērvingu “pielauzt” spēlēt “Nets” rindās. “Mēs esam Ņujorkas spēcīgākā komanda – mēs viņus [“Knicks”] uzvarējām pagājušajā sezonā un uzvarēsim arī nākamajā. Es jums stāstu tikai patiesību,” pārliecināts ir Dinvidijs.

Savukārt tālāk jau viss aizgāja ķēdes reakcijā. Durants ir labs draugs Ērvingam, kurš savukārt varēja pārliecināts kādreizējo “Warriors” spīdekli pievienoties “Nets”. Šādā situācijā Durantam izvēlēties “Knicks” būtu dīvaini, jo viņš būtu vienīgā superzvaigzne ne pārāk pārliecinošā komandā, kamēr “Nets” rindās viņš būs kopā ar vēl vienu zvaigzni un draugu Ērvingu, kā arī daudzsološu jaunatni.

“Viennozīmīgi, viņiem [Durantam un Ērvingam] ir dziļa draudzība,” sacīja Dinvidijs. “Visas sarunas ar Kairiju man bijušas līdzīgas, kā izskanējušas medijos. Teicu, ka Aktinsons ir treneris, kuram galvenais ir spēlētājs, bet Markss ir ģenerālmenedžeris, kurš klubu tur kopā kā ģimeni. Papildus tam – mums ir labi jaunie spēlētāji.”

“Nets” aplaupa “Knicks” un pāršķir jaunu lappusi kluba vēsturē

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par