ESPN: Šobrīd NBA valda liels pesimisms par iespējamo sezonas turpināšanu

Ādams Silvers, sportazinas.com
Ādams Silvers | Foto: FRNT

Nacionālā basketbola asociācija () iesaistījusies pārrunās ar spēlētāju arodbiedrību (NBPA), lai noslēgtu tādu darījumu, kas ļaus neaizvadīt šo sezonu līdz galam, uzskata ESPN žurnālists Braiens Vaindhorsts.

Jau ziņots, ka NBA vēlas panākt, lai koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā basketbolistu algas tiktu samazinātas par 50%, kamēr NBPA piekrīt uz 25%. Taču īsts darījuma mērķis ir cits, jo NBA vēlas noslēgt sezonu.

“NBA vēl ir laiks un viņi patur prātā iespēju, ka sezona varētu tikt turpināta, tomēr šāds variants īsti netiek izskatīts. Viņi apspriež, kādas būs finansiālas sekas, ja sezona netiks pabeigta. Šobrīd līgā valda liels pesimisms [par iespējamo sezonas turpināšanu],” uzskata ESPN apskatnieks.

Viņš atzīmēja, ka ASV un arī citur pasaulē uzmanīgi seko Ķīnas piemēram. Sākotnēji tika plānots, ka aprīļa pirmajā pusē Āzijas lielvalstī varētu atsākties sporta sacensības, taču Ķīnas valdība to aizliedza. Lai gan valstij izdevies panākt saslimšanas gadījumu dinamikas samazināšanu, liela problēma ir inficētie cilvēki, kuriem nav simptomu.

Jau ziņots, ka 12. marta NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Iepriekš nekas neliecināja par to, ka sezona varētu atsākties tuvākajā laikā, taču pirms dažām nedēļām līgas vadība saglabāja cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Ja NBA atcels sezonu, Lebrons par katru neaizvadīto spēli zaudēs gandrīz pusmiljonu dolāru

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par