“Ezerzeme”/DU un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” volejbolistiem uzvaras Baltijas līgā

19/11/2023 20:21
Nokopēts
Ezerzeme/DU

“Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” komandas svētdien svinēja uzvaras Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) spēlēs.

Latvijas čempione “Ezerzeme”/DU mājās ar 3-0 (25:13, 25:22, 25:15) pārspēja Austra Štāla vadīto Klaipēdas “Amber Volley”.Daugavpiliešiem ar 14 punktiem rezultatīvākais bija Sandis Vilcāns, bet pa desmit punktiem guva Armands Rokjāns, Ēriks Voroņko un Konstantīns Marčenko. Vilcānam un Marčenko bija pa četriem punktiem blokā.Viesiem deviņus punktus, četrus no tiem blokā, guva Edvins Žaltausks.

Savukārt “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” viesos ar 3-2 (26:24, 25:18, 24:26, 23:25, 15:13) pieveica Jēkabpils “Lūšus”.

Sestdien “Ezerzeme”/DU piecos setos pārspēja “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” vienību, bet “Lūši” arī ar 3-2 uzveica Klaipēdas volejbolistus.

Pēc deviņām spēlēm “Ezerzeme”/DU ar 14 punktiem ieņem trešo vietu, bet Jēkabpils “Lūši” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar sešiem punktiem ieņem septīto un astoto vietu astoņu komandu konkurencē.

BVVL Latviju šosezon pārstāv trīs klubi – “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un Jēkabpils “Lūši”, Igauniju – četras vienības – Andra Širjakova pārstāvētā Tartu “Bigbank”, Tallinas “Selver”/”TalTech”, Toma Švana un Kārļa Ābelīša pārstāvētā “Parnu” un “Barrus”/”Voru”. Klāt nākusi sezonu izlaidusī Latvijas trenera Austra Štāla trenētā Klaipēdas “Amber Volley”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām