F-1 maina posmu secību, sezona sāksies marta beigās

12/01/2021 12:59

2021.gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas sākums paredzēts 28.martā Bahreinā, kļuvis zināms pēc tam, kad Austrālijas posms pārcelts uz sezonas beigu daļu.

Jaunajai sezonai bija jāsākas 21.martā Melburnā ar Austrālijas “Grand Prix”, taču tagad šis posms provizoriski pārcelts uz 21.novembri.

Šī iemesla dēļ sezonas sākums iecerēts nedēļu vēlāk ar posmu Bahreinā. No iepriekš apstiprinātā kalendāra izņemts arī Ķīnas posms, kas no 11.aprīļa pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Tā vietā 18.aprīlī apstiprināta posma norise Imolas trasē Itālijā.

Iepriekšējā sezonā posms Austrālijā tika atcelts neilgi pirms pirmajiem treniņbraucieniem. Posms Melburnā, tāpat kā daudzi citi etapi, tajā skaitā slavenais Monako “Grand Prix”, 2020.gada sezonā netika aizvadīti.

Pērn seriālā notika 17 posmi, kas lielākoties noritēja bez skatītāju klātbūtnes, bet 2021.gadā F-1 mērķis ir atgriezt līdzjutējus tribīnēs.

Plānots, ka šajā sezonā tiks aizvadīti 23 posmi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….