“F1 22” – videospēle, kas ļaus iejusties pirmās formulas pilota ādā

22/04/2022 17:13
Nokopēts

Videospēļu izstrādātāji “Electronic Arts” (EA) un “Codemasters” ir nākuši klajā ar jaunām ziņām par datumu, kad jaunā pirmās formulas spēle “F1 22” nonāks pie spēlētājiem. To ir iespējams pasūtīt jau tagad, bet visā pasaulē autosacīkšu cienītāji to pirmo reizi varēs izmēģināt šī gada 1. jūlijā.

“F1” videospēles gaidāmā versija iekļaus jauno Maiami trases apli, kā arī izkārtojuma izmaiņas Austrālijas un Abū Dabī trasēs. Spēlētāji varēs izmēģināt pirmās formulas sprinta sacensības, novērtēt automašīnu jauno ēru un veiktās izmaiņas sacīkšu noteikumos. Jāpiebilst, ka spēlē tiks iekļauta arī virtuālās realitātes funkcija, izmantojot “Oculus Rift” un “HTC Vive” sistēmas.

“F1 22” dos iespēju iejusties un tuvāk iepazīt plašo pirmās formulas pasauli visā tās burvībā. “F1 Life” sadaļā spēlētāji varēs dižoties ar jaudīgākajām automašīnām, stilīgāko apģērbu un citiem aksesuāriem, ko būs ieguvuši savā īpašumā, tiekot atalgoti spēlējot videospēli vai iegādājoties tos caur “in-game store” jeb spēlē esošo veikalu vai nopērkot “Podium Pass” papildinājumu. Pasūtot “F1 22” “Champions” versiju līdz 16. maijam, spēlētājiem būs ekskluzīva iespēja izmēģināt spēli trīs dienu garumā vēl pirms tās oficiālā iznākšanas datuma. Tāpat šī versija iekļaus ierobežota laika satura paku Maiami tematikā.

“Mēs ar nepacietību sagaidām spēlētājus pirmās formulas jaunajā ērā,” sacīja Lī Meters, “F1” vecākais satura veidotājs no “Codemasters”. “Līdztekus videospēles reālās pasaules izmaiņām, mēs esam uzlabojuši fizikālo aspektu, lai tas atbilstu jaunajiem aerodinamikas noteikumiem un esam pārveidojuši riepu modeļus, padarot vadāmību reālistiskāku. Ar jaunajām un uzlabotajām trasēm, pielāgoties spējīgo mākslīgo intelektu, “F1 Life” sadaļu un paplašinātajām spēles iespējām nekad nav bijis vēl labāks laiks, lai ieņemtu vietas savos krēslos un izdzīvotu pirmās formulas pilota dzīvi.”

Mākslīgais intelekts ļaus mazāk pieredzējušiem braucējiem pieņemt izaicinājumus, jo ar mākslīgo intelektu vadītie braucēji tiks pielāgoti viņu prasmju līmenim, savukārt spēlētajiem, kuri vēlēsies ātrāk iesaistīties saspringtākās sacīkstēs, būs pieejamas individuālu iestatījumu opcijas automašīnu vadībā un spēlē kopumā. Atjaunotas treniņu programmas piedāvās lielāku dažādību. Spēlē atgriezīsies “My Team” sadaļa, kas ļaus spēlētājiem izvēlēties sākuma budžetu un trīs dalības scenārijus. Tāpat “F1 22” versijā atkal būs pieejams 10 gadu karjeras režīms, kā arī divu spēlētāju karjeras iespēja un protams, arī aizraujošās tiešsaistes sacīkstes ar citiem spēlētājiem visapkārt pasaulei. “F1 22” būs pieejama uz tādām platformām, kā “Xbox”, “PlayStation” un “PC” jeb datoriem.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.73
4.66
1.52
1.61
4.58
5.47
4.4
3.9
1.75
1.25
6.75
10
3.51
3.82
2.11
1.27
5.75
11
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām