“FaZe Clan” un “broky” piedzīvo pirmo zaudējumu “ESL Pro League”

30/08/2021 12:10
Nokopēts
Helvijs

Aizvadītajā “Esports League” (ESL) “Pro League” “Counter-Strike: Global Offensive” (CS:GO) 14. sezonas trešajā mačā latvieša Helvija Saukanta jeb “broky” pārstāvētā komanda “FaZe Clan” divu spēļu summā cieta sakāvi pret “fnatic” vienību ar rezultātu 0:2 (14:16 un 7:16).

Kā zināms, pirmajos divos C grupas dueļos “FaZe Clan” trīs spēļu summā (2:1) pārspēja attiecīgi gan “mousesports”, gan “Evil Geniuses”.

Sērijā starp “fnatic” un “FaZe Clan” pirmās spēles karti izvēlējās “fnatic”, kas bija “Overpass”. Pirmajā puslaikā toni noteica “FaZe Clan”, kad kontrateroristu pusē panāca tuvu uzvarai esošo rezultātu 12:3. “FaZe Clan” bija pilnībā bloķējuši A punktu, pateicoties “broky” un viņa komandas biedra Havarda “rain” Najgārda kopējiem 32 “killiem”. “Broky” izcēlās ar skaistu momentu astotajā raundā, kad noslēdza raundu ar trīs ātriem “killiem”, izmantojot snaiperi – “AWP”.

Otrajā puslaikā pēc lomu nomaiņas savu spēku parādīja “fnatic”, kad vinnēja pistoļu raundu un vairākus turpmākos raundus, pilnībā apturot “FaZe Clan” mēģinājumus ieņemt kādu no punktiem un ieliekot spēcīgus pamatus priekš savas atspēlēšanās.

“Fnatic” spēja atgriezties un pirmo reizi izvirzīties vadībā pašu izvēlētajā kartē, rezultātam esot 14:13. Lai gan Fins “karrigan” Andersens ar savu sniegumu vēl pūlējās “FaZe Clan” vienībai panākt pagarinājumu, tas neizdevās un ar lielisku atspēlēšanos, gūstot 13 punktus un atdodot pretiniekiem vien divus, ar rezultātu 16:14 triumfēja “fnatic”. “Broky” spēja nošaut 20 pretiniekus un bija trešais labākais savā komandā tādos rādītājos, kā reitings – 0,96 un vidēji raundā izdarītais bojājums – 75,2.

Otrā spēle notika “FaZe Clan” izvēlētajā “Mirage” kartē. Vairāk vai mazāk viss mačš pagāja “fnatic” zīmē. Lielisks sākums kontrateroristu pusē, ko sekmēja Ludvigs “Brollan” Brolins ar 19 “killiem” un Džeks Stroms “Jackinho” Matsons ar 18 “killiem”, pēc pirmā puslaika deva “fnatic” komandai vadību ar rezultātu 11:4.

Šķiet, “FaZe Clan” nespēja atkopties no sāpīgā zaudējuma “Overpass” kartē un īpašu pretestību šajā spēlē neizrādīja. Lai gan “FaZe Clan” spēja uzvarēt nozīmīgo pistoļu raundu otrā puslaika ievadā, tas nedeva savus augļus mača turpinājumā un ļāva “fnatic” izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 16:7. Varēja redzēt, ka “FaZe Clan” vienībā neatradās neviens līderis, kurš ar savu sniegumu varētu iedvesmot komandu uz atspēlēšanos. Arī “broky” šoreiz pieticīgs sniegums ar deviņiem “killiem” un 0,64 reitingu, kas bija otrie sliktākie rādītāji savā komandā.

Situācija C grupā šobrīd ir ļoti interesanta, jo “FaZe Clan” pēc trīs spēlēm ir vienāds punktu skaits ar vēl trim komandām: “BIG”, “Natus Vincere” un “fnatic”. Katrai komandai ar sešiem punktiem tas patreiz dod dalītu pirmo līdz ceturto vietu. Cīņa par izslēgšanas spēlēm “FaZe Clan” ļoti nozīmīgi būs abi nākošie mači pret divām no šīm komandām, kad jācīnās ar patiesi spēcīgām vienībām – “BIG” un nomināli pasaules labāko komandu – “Natus Vincere” (pirmā vieta “ESL” pasaules reitingā). Pirmais duelis “FaZe Clan” vienībai gaidāms jau šodien ap plkst. 14:30 pret “BIG” komandu. To varēs vērot tiešraidē “ESL CS:GO” “Twitch” kanālā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām