Fergusona un Geidži cīņas uzvarētājs tiksies ar Habibu

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: AP Photo/John Locher

18. aprīlī gaidāmās “Ultimate Fighting Championship” () cīņas starp Toniju Fergusonu un Džastinu Geidži uzvarētājs savā nākamajā mačā spēkosies ar Habibu Nurmagomedovu, paziņojis vadītājs .

Jau vēstīts, ka UFC ir atcēlusi trīs nākamos pasākumus, izņemot “UFC 249”, kurā sākotnēji duelis bija paredzēts Fergusonam un Habibam Nurmagomedovam. Ņemot vērā koronavīrusa Covid-19 draudus, visā pasaulē ir ceļošanas ierobežojumi un Habibs pat teorētiski no Krievijas nevar doties uz ASV, lai aizvadītu cīņu.

Vakar Vaits paziņojis, ka šajā cīņā Nurmagomedovu aizstās Geidži. “Cīņa par pagaidu čempiona jostu vieglajā svarā notiks 100%, 18. aprīlī,” uzrakstīja UFC vadītājs. Sākumā viņš neatklāja cīņas vietu, taču šodien kļuvis zināms, ka tā varētu notikt uz slēgtas salas.

“Esmu sarunājis cīņu vietu nākamajiem diviem mēnešiem. Tuvākajā laikā “ražosim” cīņas katru nedēļu. Dienas vai divu laikā sala būs manā rīcībā. Šobrīd būvējam nepieciešamo infrastruktūru, lai cīņās varētu piedalīties arī sportisti no parējām pasaules valstīm,” gatavošanos UFC 249 šovam sarunā ar TMZ aprakstīja Vaits. “Citu valstu sportisti nevarēs iekļūt ASV, tāpēc taisnā ceļā sūtīsim viņus uz salu.”

Tajā paša laikā Vaits norādīja, ka šīs cīņas uzvarētājs saņems tiesības aizvadīt maču pret Habibu. Tiesa, visticamāk, būs jāpagaida līdz septembrim, uzskata UFC vadītājs.

31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 cīņu, kurā svinējis 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

UFC vadītājs plāno aizvadīt cīņas uz privātas salas

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par