Fergusons par Habibu: Krievi no manis izvairās…

Tonijs Fergusons, sportazinas.com
Tonijs Fergusons | Foto: AP Photo/John Locher

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis (26-4) ir pārliecināts, ka krievu atlēts (29-0) beidzis karjeru, lai nebūtu jāaizvada duelis ar viņu.

Nesenajā cīņā pret Džastinu Geidži (22-3) Habibs uzveica savu pretinieku ar žņaugšanas paņēmienu, izcīnot 29. uzvaru tikpat karjeras cīņās. Emocionālā runā uzreiz pēc cīņas vieglā svara čempions paziņoja par karjeras beigām.

Lēmumu lielā mērā ietekmēja Habiba tēva nāve ši gada vasarā, taču Fergusons par to nav tik pārliecināts.

“Es jau prognozēju, ka tas notiks,” atzina 36 gadus vecais amerikānis “Submission Radio” pārraidē. “Ziniet, viņa menedžeris Ali Abdelazizs paveica savu darbu, proti, noturēja savu klientu drošībā un ļāva viņam izvairīties no bīstamiem pretiniekiem.”

“Protams, tas ir menedžera darbs, neskatoties uz to, ka viņš ir sūda gabals,” skarbs bija Fergusons. “Tomēr man jāatzīst – viņš rīkojās gudri, jo izvairījās no manis par katru cenu. Krievi vispār visu laiku no manis izvairās un tas ir sasodīti iespaidīgi!”

“Es izdarīju savu darbu, bet dagestānieši ierāva asti starp kājām un aizbēga,” izteicās Fergusons, kurš vēl šogad maijā piekāpās Geidži. “Taču visu cieņu Habibam, kurš ir devies nokārtot ģimenes darīšanas un skaidrs, ka mums visiem viņš pietrūks gluži kā Konors Makgregors [par karjeras beigām paziņojis trīs reizes]. Es gan domāju, ka Habibs atgriezīsies, bet es tam būšu gatavs!”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par