“Ferrari” boss: Šogad esam kā no citas planētas

25/02/2024 14:11
Nokopēts
Frederiks Vasērs

Pirmās formulas (F-1) komandas “Ferrari” vadītājs Frederiks Vasērs sarunā ar “F1TV” komentējis savas vienības rezultātus testos, norādot, ka šosezon, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, novērojamas krasas izmaiņas.

Jau vēstīts, ka šonedēļ Bahreinā tika aizvadīti F-1 pirmssezonas testi. “Ferrari” piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss uzvarēja divās no trim testu sesijām, taču komandas boss Vasērs bija priecīgāks par ko citu. “Ferrari” pēdējo gadu problēma sacīkšu režīmā allaž bija straujais riepu nodilums, kas tai bieži vien liedza konkurēt ar “Red Bull”, jo komandai bieži vien bija jāpielieto citādākas stratēģijas.

Šogad “Ferrari” šajā elementā ir strauji progresējusi un riepu nodilšana problēmas vairs nesagādā. “Ja palūkojamies uz mūsu riepu nodilumu garākos nogriežņos sacīkšu tempā, tad, salīdzinājumā ar pagājušo gadu, esam kā no citas planētas. Vismaz šajā elementā esam spēruši soli uz priekšu, bet tagad svarīgākais ir būt ne tikai stabiliem, bet arī ātriem,” atzina Vasērs.

“Zinām, ka secinājumiem pēc testiem ir jāpievērš uzmanība, taču, ja atskatāmies uz pagājušā gada testu rezultātiem, tad tiem nebija kopsakarības ar rezultātiem kvalifikācijās vai sacīkstēs,” piebilda “Ferrari” boss. “Tagad galvenā lieta ir uzticēties pilotiem, jo viņu atsauksmes ir bijušas pozitīvas un mēs esam novērojuši progresu. Manuprāt, “Red Bull” joprojām ir priekšā, bet mums ir jāturpina strādāt – tad arī redzēsim, kur nākamnedēļ būsim.”

Pagājušajā gadā “Ferrari” ar 406 punktiem finišēja trešajā vietā Konstruktoru kausā, no otrajā vietā esošās “Mercedes” atpaliekot vien par trīs punktiem. Pilotu kopvērtējumā Leklērs ieņēma piekto, bet Sainss – septīto pozīciju. Sainsam gaidāmā sezona būs pēdējā pie “Ferrari” stūres, jo nākamgad viņu aizvietos Lūiss Hamiltons.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.45
3.5
2.75
1.83
4
3.6
1.12
7.5
14.5
5
4.2
1.57
2.85
4.1
2.05
1.42
4.2
6
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām