“Ferrari” iesniegs apelāciju par Hamiltona uzvaru Kanādas “Grand Prix” (VIDEO)

Sebastjans Fetels un Lūiss Hamiltons, sportazinas.com
Sebastjans Fetels un Lūiss Hamiltons | Foto: AFP / Mark Thompson

“Ferrari” komanda iesniegs protestu pēc “Mercedes” Lielibritājas braucēja Lūisa Hamiltona uzvaras Pirmās formulas () pasaules čempionāta septītajā posmā – Kanādas “Grand Prix”.

Jau ziņojām, ka svētdien sacensībās kā pirmais finišēja “Ferrari” komandas braucējs vācietis . Pēc finiša viņam tika piešķirts piecu sekunžu sods par bīstamu braukšanu pēc tam, kad viņš bija atgriezies trasē pēc formulas nesavaldīšanas.

Fetels trasē atgriezās un piebrauca tieši priekšā Hamiltonam, kurš sacensībās finišēja kā otrais. Pēc soda piešķiršanas Hamiltonam tika piešķirta uzvara, bet Fetelam bija jāsamierinās ar otro vietu.

“Ferrari” un Fetels pēc piešķirtā soda bija ļoti neizpratnē, norādot, ka piešķirtais sods nav bijis godīgs, jo vācietis vienkārši neesot varējis pēc izslīdēšanas trasē atgriezties pa citu trajektoriju.

“Kur gan citur es varēju braukt? Tiesneši nozaga man uzvaru,” pārliecicību pauda Fetels, kurš boksu joslā samainīja savas un Hamiltona plāksnes. Pēc sacensībām Fetels uzreiz devās uz komandas garāžu, kā arī neapmeklēja preses konferenci.

“Ferrari” vadītājs Matija Binoto izteicās: “Protams, esam vīlušies. Ja skatāmies no Fetela puses, tad nedomāju, ka viņš trasē varēja atgriezties citādāk, tāpēc esam nolēmuši iesniegt apelāciju par tiesnešu lēmumu.”

Pēc sacensībām “Ferrari” līdzjutēji izsvilpa Hamiltonu, tomēr uz goda pjedestāla Fetels sacīja, ka brits šādu izturēšanos nav pelnījis, jo ne jau viņš pieņēma lēmumu par sodu.

Čempionātā kopvērtējumā līderis Hamiltons septiņos posmos iekrājis 162 punktus, kamēr otrais ar 133 punktiem ir otrs “Mercedes” pilots Valteri Botass no Somijas. Tālāk ar 100 punktiem seko Fetels. Nākamais posms notiks pēc divām nedēļām Francijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par