“Ferrari” piloti ātrākie pirmajos Singapūras “Grand Prix” treniņbraucienos

15/09/2023 17:38
Nokopēts
Šarls Leklērs un Karloss Sainss

“Ferrari” piloti Šarls Leklērs un Karloss Sainss piektdien Singapūrā bija ātrākie pirmajos divos treniņbraucienos pirms Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 15.posma.

Pirmajā treniņbraucienā pirmos divus labākos rezultātus sasniedza Leklērs un Sainss. Leklērs trasi veica minūtē un 33,350 sekundēs, apsteidzot savu komandas biedru par 0,078 sekundēm. Labāko trijnieku noslēdza “Red Bull” pilots Makss Verstapens, kurā piekāpās Leklēram 0,126 sekundes, bet uzreiz ārpus TOP 3, veicot trasi par 0,172 sekundēm lēnāk, palika Lando Noriss (“McLaren”).

Otrajā treniņu sesijā pie labākā rezultāta tika Sainss, kuram izdevās trasi veikt minūtē un 32,120 sekundēs. Viņš par 0,018 sekundēm apsteidza Leklēru, kamēr trešajā pozīcijā ierindojās “Mercedes” pilots Džordžs Rasels, kurš bija par 0,235 sekundēm lēnāks kā Sainss, un ceturtais bija Fernando Alonso (“Aston Martin”), atpaliekot 0,358 sekundes.

Sestdien paredzēti noslēdzošie treniņbraucieni un kvalifikācija, bet svētdien norisināsies galvenā sacīkste. Pēc 14 sacensību posmiem kopvērtējumā pārliecinošs līderis ir Verstapens, kurš sakrājis 364 punktus un šobrīd ir izcīnījis 10 uzvaras pēc kārtas, kas ir jauns F-1 rekords. Otrais ar 219 punktiem ir Serhio Peress (“Red Bull”), bet Alonso ar 170 punktiem par sešiem punktiem apsteidz Luisu Hamiltonu.

Singapūras “Grand Prix” pirmais treniņbrauciens

Image

Singapūras “Grand Prix” otrais treniņbrauciens

Image

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām