“Ferratum World RX of Rīga” atzīst par vislabāk sarīkoto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu

21/02/2022 17:42
“Ferratum World RX of Riga”

Tiešsaistē notikušajā Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) Bezceļu balvu pasniegšanas ceremonijā (FIA Off-Road Prize Giving) tika pasniegtas balvas par izciliem sasniegumiem 2021. gada sezonas laikā. Balva nominācijā “Best Organiser” – par vislabāk sarīkoto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmu – tika pasniegta “RA Events” direktoram Raimondam Strokšam par pērn septembrī Rīgā sarīkoto FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dubultposmu “Ferratum World RX of Rīga”.

Šī kopumā ir jau ceturtā reize, kad Rīgā sarīkotais FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (World RX) posms saņēmis augstāko Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) novērtējumu. Iepriekš par vislabāk sarīkoto World RX sezonas posmu Biķernieku trasē notikušās sacensības atzītas to pirmajā sarīkošanas reizē 2016. gadā, kam sekoja līdzvērtīgas atzinības arī par sarīkotajiem posmiem 2017. un 2019. gadā. 

“Katras sacensības nes savus izaicinājumus,” iesāk “RA Events” direktors Raimonds Strokšs. “Atskatoties uz 2021. gadu – šī mums visiem bija visnotaļ unikāla pieredze, jo apstiprinājumu par to, ka varēsim sarīkot sacensības saņēmām vasarā – vien pāris mēnešus pirms paredzētā sacensību norises datuma; turklāt, mums tika uzticēts sarīkot dubultposmu. Tajā brīdī sacensību rīkošanai nebija ne atbalstītāji un partneri, ne sacensību plāns.”

“Apzinājāmies, ka nāksies pielāgoties un sadzīvot arī ar noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem. Un tomēr mēs riskējām, pieņēmām “World RX” rīkotāja piedāvājumu un uzsākām neatlaidīgu un smagu darbu, lai Latvijas rallijkrosa faniem sagādātu vēsturiski neaizmirstamas sacensības – vēl pēdējo reizi klātienē Rīgā vērot iekšdedzes dzinēju “Supercar” automašīnu burvību. Atgādināšu, ka 2021. gada sezona bija noslēdzošā, kad pasaules čempions rallijkrosā tika noskaidrots ar šādiem auto,” atzīst Strokšs.

“Par spīti visiem izaicinājumiem un īsajam sarīkošanai atvēlētajam laika periodam, esam gandarīti, ka mūsu paveikto darbu ir novērtējusi Starptautiskā automobiļu federācija, pasniedzot apbalvojumu par vislabāk sarīkoto posmu! Šī balva ir pierādījums tam, ka vienots komandas gars un nesavtīgs darbs ļauj sasniegt sākotnēji neticamus mērķus. Vislielāko paldies jāsaka sacensību nosaukuma sponsoram – “Ferratum”. Paldies Ceļu satiksmes un drošības direkcijai (CSDD) un tās pārvaldībā esošajai Biķernieku trasei, kā arī Latvijas Automobiļu federācijai (LAF).”

“Paldies visiem mūsu partneriem, draugiem, palīgiem, iesaistītajiem dienestiem un manai “RA Events” komandai – jau vēlreiz ar savu padarīto darbu esam spējuši pārsteigt! Šī balva ir tiešs Jūsu pūļu rezultāts, un Jūsu pienesums sacensību norisē vēlreiz licis izskanēt Latvijas vārdam pasaulē, saistot to ar augstu kvalitāti un darba rezultātu, par kuru lepoties! Paldies Jums!”Strokšs.

FIA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kolorādo
27/06/2022 07:14

“Avalanche” pārtrauc “Lightning” dominanci un otro reizi šajā gadsimtā iegūst Stenlija kausu (VIDEO)

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) par šīs sezonas čempioniem kļuvuši Kolorādo “Avalanche”, kas finālsērijas sestajā mačā ar rezultātu 2:1 apspēlēja Tampabejas “Lightning”, uzvarot visā sērijā ar 4-2. Pirmajā periodā vārtus spēja…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām