FIBA pārstāvis: Esam spēruši soļus sadarbībai ar Eirolīgu

Andress Zagklis, sportazinas.com
Andress Zagklis | Foto: FIBA

Starptautiskās basketbola federācijas () ģenerālsekretārs atzinis, ka ir veikusi darbības, lai veidotu sadarbību ar ULEB Eirolīgu.

“Šis nav process, kuru var tik vienkārši paātrināt vienā vai otrā virzienā. Tas ir process, kas prasa laiku, kurā jāveido uzticība, kā arī tam ir nepieciešami arī dažādi soļi no abām pusēm, bet mēs esam tos spēruši,” sacīja Zagklis, atbildot uz jautājumu, vai nākotnē ir iespējama sadarbība starp FIBA un Eirolīgu.

Zagklis komentēja, ka nav tik bieži novērojams, ka starptautiska federācija piesaista ārējos investorus, taču viņš FIBA partnerus raksturo kā “cilvēkus, kuriem patīk arī basketbols”.

“Pēc trim gadiem FIBA Čempionu līga bija gatava pāriet jaunā līmenī. Mēs priecājamies, ka šajā procesā mums ir partneri. Cilvēki, kuri ir pierādījuši savu ieguldījumu un kompetenci medijos, kā arī izklaides biznesā,” teica FIBA ģenerālsekretārs.

Šosezon Latviju FIBA Čempionu līgas pamatturnīrā pārstāvēja pērnā gada valsts čempione “VEF Rīga”, kas apakšgrupā 14 spēlēs izcīnīja vienu uzvaru. Savukārt “Ventspils” nepārvarēja kvalifikāciju un sezonu turpināja FIBA Eiropas kausā.

FIBA 2019./2020.gada Čempionu līgas sezonu plāno noslēgt rudenī ar astoņu komandu turnīru. Pirmajās trīs sezonās par šī turnīra čempionēm kļuvušas Tenerifes “Iberostar”, Atēnu AEK un Boloņas “Segafredo Virtus” komandas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par