Fizdeils: Porziņģis šobrīd izskatās spēcīgs

Deivids Fizdeils, Kristaps Porziņģis, Sportazinas.com
Deivids Fizdeils un Kristaps Porziņģis Liepājā. Foto: instagram.com/nyknicks/

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas “Knicks” galvenais treneris Deivids Fizdeils medijam “New York Post” atklājis, ka pēc viņa domām komandas latviešu zvaigzne šobrīd izskatās spēcīgs.

Jau vēstīts, ka pēc vairāku NBA apskatnieku domām Porziņģis ceļgala krustenisko saišu traumas dēļ šajā sezonā, visticamāk, nedosies laukumā. Neskatoties uz progresu, kas sasniegts atveseļojoties no ceļgala krustenisko saišu plīsuma, kluba vadība ar basketbolista veselību nevēloties riskēt.

“Mēs esam piesardzīgi, tomēr tajā pašā laikā ejam uz priekšu,” sacīja Fizdeils. “Porziņģis izpilda dažādus treniņu elementus un šobrīd ir uz pareizā ceļa savā attīstībā. Šobrīd neredzu no viņa tādas darbības, kas mani pārsteigtu, tomēr viņa ķermenis izskatās spēcīgs.”

Fizdeils par “Knicks” galveno treneri kļuva šajā starpsezonā, bet viņa vadītā komanda pagaidām demonstrē vāju sniegumu, ieņemot 14. vietu Austrumu konferencē ar desmit izcīnītām uzvarām 42 mačos. Maz ticams, ka ņujorkieši šosezon cīnīsies par vietu izslēgšanas turnīrā.

“Šobrīd viss ir atkarīgs no laika, un mēs būsim priecīgi, kad viņš būs atpakaļ laukumā,” apgalvoja Fizdeils. “Protams, spēļu izlaišana ir smagākais šajā procesā, tomēr Porziņģis jūtas labāk, jo uzlabojas viņa fiziskā kondīcija.”

Tāpat Fizdeils nav drošs, ka Porziņģis dosies “Knicks” izbraukumā uz Londonu. Šajā pilsētā ņujorkieši aizvadīs maču pret Vašingtonas “Wizards” komandu.

Porziņģis, pat nespēlējot, saceļ vētru – vai tiešām “Knicks” riskē zaudēt savu zvaigzni?

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par