Florbola virslīgas jauno sezonu ar uzvaru sāk “Kurši/Ekovalis”, Bauska un Talsi

09/09/2018 22:21
Kurši, Ekovalis, Sportazinas.com

ELVI florbola līgas vīriešiem jauno sezonu cerīgi sākusi Liepājas komanda “Kurši/Ekovalis”, kas svētdien savā laukumā ļoti rezultatīvā cīņā ar 11:8 pārspēja titulēto Kocēnu komandu “Rubene”.

Spēle rezultātu 3.minūtē atklāja kocēnietis Ingars Matisons (1:0), bet liepājnieki piecu minūšu laikā atbildēja ar pieciem goliem, divi no kuriem bija Ginta Siliņa kontā – 5:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 6:3. Otrās trešdaļas laikā viesiem izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību – 6:8, tomēr pēdējo periodu veiksmīgāk aizvadīja liepājnieki, nodrošinot sev šīs sezonas pirmo uzvaru ar 11:8.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 44 no 52 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie Liepājas komandā ar 4 (2+2) punktiem katram bija Kaspars Klamers un Mihails Kostusevs. Ar “hat-trick” izcēlās Gints Siliņš, 3 (2+1) punkti Ingara Jansona kontā, bet divus vārtus guva Kristaps Ošs-Ervics. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Ingars Matisons, kura kontā 5 (4+1) punkti, bet rezultatīvākais ar 7 (3+4) punktiem bija Atis Stepāns. 3 (1+2) punktus guva Reinis Mirkšs.

Citā mačā FK “Ogres Vilki” pirmajā spēlē viesojās Bauskā, kur pagājušajā sezonā svinēja savu vienīgo uzvaru. “Bauskas” florbolisti otru reizi uz tā paša grābekļa nekāpa un uzvarēja ogrēniešus ar 11:7. Rezultatīvākais viņu rindās ar 4 (3+1) punktiem bija debitants Kristers Tiltiņš.

Tāpat ar uzvaru jauno sezonu sākusi komanda “Talsu NSS/Krauzers”, kas šovakar savā laukumā ar 6:5 pārspēja titulēto “Lielvārdi/Fat Pipe”. Ar “hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Toms Bitmanis.