Francijas un Jaunzēlandes regbistes pārliecinoši iekļūst PK pusfinālā

29/10/2022 14:49
Regbija bumba

Francijas un Jaunzēlandes sieviešu regbija izlases sestdien nodrošināja vietu Pasaules kausa izcīņas pusfinālā. Pirmajā ceturtdaļfināla mačā Francija ar rezultātu 39:3 sagrāva Itāliju.

Savukārt otrā ceturtdaļfinālā mājiniece Jaunzēlande ar rezultātu 55:3 guva panākumu pār Velsu. Francija mēroja spēkus C apakšgrupā, kurā, zaudējot tikai Anglijas izlasei, ieņēma otro vietu, kamēr Jaunzēlande A apakšgrupā svinēja uzvaras visos trīs mačos un ierindojās pirmajā vietā.

Abas pirmo divu ceturtdaļfinālu uzvarētājas tiksies pusfinālā. Pārējos divos ceturtdaļfināla mačos, kas tiks aizvadīti svētdien, Anglija spēlēs ar Austrāliju, bet Kanāda tiksies ar ASV izlasi. Pusfināli tiks aizvadīti 5.novembrī, bet cīņas par medaļām notiks 12.novembrī.

Pasaules kauss regbijā sievietēm norisinās kopš 1991.gada. Pieckārtējā un patreizējā čempione ir Jaunzēlande, divas reizes triumfējusi Anglijas izlase, bet reizi prestižākajā sieviešu regbija turnīrā triumfējusi ASV. 2021.gada Pasaules kauss, kas pandēmijas dēļ pārcelts uz šo gadu, no 8.oktobra līdz 12.novembrim norisinās Jaunzēlandē.