Freibergam piespēle “PSG Berani” uzvarā, Bičevskis ar vārtiem kaldina “Mlada Boleslav” panākumu

22/12/2019 20:16

Svētdienas vakarā Čehijas hokeja ekstralīgā vairākas spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” savā laukumā ar 8:6 (1:2, 3:2, 4:2) sakāva “Olomouc” komandu.

Freibergs šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā rezultatīvi asistēja komandas sestajos vārtos, bloķēja vienu metienu un izcēlās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Citā mačā uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” savā laukumā ar 5:4 (0:0, 3:2, 1:2, 1:0) papildlaikā pārspēja Brno “Kometa” hokejistus.

Bičevskis uz ledus atradās 14 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā guva komandas pirmos vārtus, nopelnīja vienu noraidījumu, izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem uzvarēja astoņus no 18 iemetieniem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr aizsarga Gunta Galviņa Tršiņecas “Ocelari” izbraukumā ar 2:3 (0:1, 1:2, 1:0) piekāpās Prāgas “Sparta” komandai. Galviņš šim mačam netika pieteikts.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas mājās ar 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās Plzeņas “Škoda” komandai. Cibuļskis 20 minūtēs un 22 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu.

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien palīdzēja Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” komandai svinēt uzvaru Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, kamēr Rihards Bukarts guva vārtus Diseldorfas EG zaudējumā.

“Fischtown Pinguins” viesos ar rezultātu 5:1 (3:1, 2:0, 0:0) uzveica Ķelnes “Haie” hokejistus.

Gudļevskis šajā duelī atvairīja 19 no 20 pretinieku mestajām ripām

Vārtsargs šosezon DEL čempionātā aizvadījis septiņas spēles, piecās no tām svinot uzvaru. Gudļevskis vidēji spēlē ielaidis 2,4 ripas un ticis galā ar 91,10% pretinieku metienu.

Tikmēr Diseldorfas komanda izlaida divu vārtu pārsvaru un mājās ar 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) atzina Minhenes “Red Bull” pārākumu.

Bukarts vārtus guva jau trešajā minūtē, kad panāca 1:0. Viņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas izlases uzbrucējam šosezon 27 spēlēs izdevies iemest septiņus vārtus un vēl četras reizes rezultatīvi piespēlēt.