Freibergs: Neko neprasām, bet, ja cilvēki domā, ka hokejisti ir miljonāri, tad tā nav

02/06/2023 13:05
Nokopēts
Ralfs Freibergs

Latvijas izlases hokejists Ralfs Freibergs sarunā podkāstā “Tviterkāsts” paudis savu viedokli par valstsvienības novērtējumu un Dziesmu un Deju svētku biļešu iegūšanu.

“Ja godīgi, tad par šo domāju jau pāris mēnešus pirms. Tik ļoti gribēju tikt uz Dziesmu un Deju svētkiem, gribēju omi aizvest. Zināju, ka nedabūšu biļetes un biju gatavs iet stāties dzīvajā rindā, bet bija čempionāts. Ķēros pie pēdējā salmiņa un ierakstīju tviterī. Tajā brīdī tas laikam bija labākais laiks ierakstīt to tviterī. Tā bija brīvdiena starp spēlēm. Čaļi nezināja, ka tāpēc jāparaksta nūja,” atklāja Freibergs.

“Nerunājot par prēmijām, bet lai redzētu realitāti – Latvijā hokejists nav bagāts cilvēks. Mēs neko neprasām, ja cilvēki domā, ka viņi ir miljonāri, tad tā nav. Esmu runājis ar dažiem spēlētājiem, ka jebkura prēmija būs svarīga. Bija cilvēki, kad pēc čempionāta metāmies naudu apkalpojušajam personālam, kuriem dažiem pat nebija, ko izņemt no konta. Tā kā nav tā, ka hokejisti ir miljonāri, ja piešķirs kaut kādu prēmiju, tad neviens ar to naudu nesvaidīsies apkārt,” izteicās hokejists.

“Varbūt var izdomāt izdienas pensijas hokejistiem. Piemēram, es tagad braukšu uz LSPA. Man ir eksāmeni un man vajag kaut kādu pamatu zem kājām papīru ziņā. Nezinu, ko darīšu pēc hokejista karjeras beigām. Sportistiem pēc karjeras beigām sākt darīt kaut ko no nulles ir nereāli un ļoti grūti. Cilvēks var pazust un apjukt tajā situācijā. Es teiktu, ka 95% Latvijas sportistiem nav tādu naudas līdzekļi, lai nodrošinātu nākamo posmu dzīvē,” norādīja Freibergs.

TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
1.53
4.5
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām