Gailītis par Samoilova debiju “Rīgas Zeļļos”: Jautājums ir par ētiku pret pretinieku

12/02/2024 10:54
Nokopēts
Jānis Gailītis

Latvijas čempiones basketbolā “VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis sarunā “William Hill TV” veidotajā raidījumā izteicis savas domas par pludmales volejbolista Aleksandra Samoilova debiju profesionālajā basketbolā “Rīgas Zeļļu” sastāvā.

Iepriekš vēstīts, ka 10. februārī Samoilovs “Rīgas Zeļļu” sastāvā devās laukumā Latvijas-Igaunijas basketbola līgas (LIBL) mačā pret “Viimsi”. Viņš nospēlēja trīs minūtes un 34 sekundes, atzīmējoties ar diviem punktiem un divām atlēkušajām bumbām.

“Ja tu skaties šaurā lokā no “Rīgas Zeļļu” perspektīvas, tad tas ir netradicionāls, interesants gājiens. Jautājums kopumā ir par ētiku pret pretinieku, bet nu katram tā ir savādāka – ok. Ja skaties kā līgas vadītājs, tad es atvainojos… Tā nav normāla situācija, tas nerada nekādu labu priekšstatu par līgu,” izteicās Gailītis.

“Iedomājies, ka kāds tagad ieliek tviterī, ka Latvijas-Igaunijas līgā viņš uzgāja laukumā… Jebkurš var uziet uz tām divām minūtēm. Citur cilvēki ar tādām lietām nenodarbojas un līga to vienkārši neļaus, jo to nedrīkst darīt, tas nav pieņemami. Manuprāt, tas rāda kaut kādu tavu standartu un līgai to nevajadzēja atļaut,” uzskata “VEF Rīga” galvenais treneris. “Iespējams, ka nav tādi likumi, kas to var aizliegt un nav nekādas iespējas to ierobežot. Viņiem [Rīgas “Zeļļiem”] ir daudz labas lietas, bet tieši konkrēti par šo gadījumu, ja es būtu “Viimsi” komanda, tad liktos bišķiņ nezolīdi, neētiski.”

Samoilovs teicami iepauzē un tiek pie punktiem profesionālajā basketbolā

Samoilovs par debiju basketbolā: Negrasījos šeit atnākt šova pēc un vienkārši pastāvēt laukuma stūrī

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām