Gailītis par “VEF Rīga” leģionāriem: Brukss jau izstaigājis lielāko daļu no Latvijas muzejiemm

03/10/2022 23:25
Jānis Gailītis

“VEF Rīga” galvenais treneris Jānis Gailītis “TV3 Sport” ēterā dalījās pārdomās par komandas gaidāmo sezonu FIBA Čempionu līgā, kurā pirmā spēle pret Lisabonas “Benfica” tiks aizvadīta jau rītdien, plkst. 19:00 Rīgā.

“Ir daudz nezināšanas par to, kas būs priekšā, kā jau mums ir katru gadu. Esam labi pastrādājuši, jūtamies pietiekoši gatavi, domāju, viss būs kārtībā,” saka treneris. “No latviešu spēlētājiem gaidām kārtējo soli uz augšu. Esam priecīgi, ka mums ir iespēja dot viņiem tādas iespējas. Pats par sevi [Kristers] Zoriks, viņam šis ir gads, kad sevi jāpierāda, ka viņš augstā līmenī var spēlēt visu sezonu, var pavilkt komandu, vairāk iesaistīties punktu gūšanā. Domāju, ka viņam tas būs izaicinājuma gads. Mums ir [Anrijs] Miška un [Roberts] Bērziņš, tie uzvārdi varbūt nav tik zināmi, bet arī viņiem ir lielas iespējas sevi parādīt. Vienmēr intriģējoši strādāt ar spēlētājiem, kuri var tiekties uz priekšu,” uzsver Gailītis.

“Amerikāņi ir nopietna daļa no komandas. Mums ir bijušais NBA spēlētājs, bet tas nedod neko būtisku, kad tu esi laukumā Čempionu līgas spēlē vai kādā citā turnīrā, jo šeit ir citi noteikumi. Gan jāsaprot, ar ko Losandželosas atšķiras no Rīgas, gan to, kā šeit spēlē basketbolu – vairāk ar raksturu un cilvēciskām īpašībām. [Nasirs] Brukss jau paspējis izstaigāt lielāko daļu no Latvijas muzejiem, bijis okupācijas muzejā, Rundāles pilī,” atklāja speciālists.

“Veči ir ļoti pieredzējušie, man liekas, viņu jaunākajam spēlētājam ir 26 gadi, “Benfica” raksturo Gailītis. “Visi izgājuši zināmu skolu, seši-septiņi ārzemnieki, uzvārdi ir skaļi. Viņi ir labā ritmā, jo pagājušnedēļ spēlēja Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra. Bet kā jau dienvidnieki, viņi ļoti atkarīgi no emocijām. Ne tik augsta disciplīna, bet talants un fizika ir labā līmenī. Mums ir izaicinājums palikt disciplinētiem, domāju, būs ļoti interesanta spēle,” uzsver “VEF Rīga” stūrmanis.

“Nenoskaņojāmies un dabūjām pa zobiem. Nekas tāds jauns, parastas, cilvēciskas lietas,” par negaidītu zaudējumu pret “Liepāju” Latvijas-Igaunijas līgas pirmajā spēlē izteicās Gailītis. “Nekādas panikas mums nav. Ja mazs bērns pieskaras ugunij, tad tas ir okei, bet ja 30 gadīgs džeks domā, ka šoreiz tas uguns varbūt nebūs karsts, tad tā ir vienkārši muļķība. Nekādu mācību mēs no šādām spēlēm nevaram gūt, tas vairāk ir disciplinārs pasākums,” pārliecināts speciālists.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām