Girgensona “Sabres” iemet savos vārtos un zaudē “Sharks”

15/03/2017 09:14

Latvijas hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” otrdien ielaida muļķīgus vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionātā spēlē un piedzīvoja kārtējo neveiksmi.

“Sabres” viesos ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās Sanhosē “Sharks” komandai, piedzīvojot devīto zaudējumu pēdējās 11 spēlēs.

Pašā spēles sākumā Džeks Aikels vadībā izvirzīja “Sabres”. Kaut pirmajā trešdaļā “Sharks” izpildīja 20 metienus, tikai 32.minūtē Džo Pavelskis panāca izlīdzinājumu. Savukārt otrās trešdaļas pēdējā minūtē “Sharks” pārņēma vadību, kad Koudijs Frensons no aizvārtes piespēlēja Aikelam, bet nūju pielika Maikls Heilijs un ripa iespurdza “Sabres” vārtos.

Trešajā trešdaļā vēlreiz izcēlās pagājušās nedēļas līgas labākais spēlētājs Pavelskis, tāpat precīzs bija arī Logans Kutirē un “Sharks” pārtrauca piecu zaudējumu sēriju savā laukumā pret “Sabres”. Bufalo komanda pret šiem pretiniekiem vismaz punktu bija guvusi iepriekšējās 11 cīņās.

Girgensons nospēlēja 15 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izcēlās ar četriem spēka paņēmieniem un diviem bloķētiem metieniem. Latvietis uzvarēja sešos no 11 iemetieniem, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Girgensons 63 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -6, bet pēdējos deviņos mačos latvietis ar rezultativitāti nav izcēlies.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Sabres” vienība ar 68 punktiem 70 spēlēs atkāpusies uz 14.pozīciju. Savukārt Atlantijas divīzijā Bufalo komanda ir septītajā vietā, bet no dalības izslēgšanas turnīrā tā 12 cīņas pirms sezonas beigām jau atpaliek par deviņiem punktiem.

Tikmēr “Sharks” ar 91 punktu 67 spēlēs ir Rietumu konferences trešajā vietā, tikai par diviem punktiem atpaliekot no līderes Čikāgas “Blackhawks”.

Arī nākamās trīs spēles “Sabres” aizvadīs izbraukumā, mērojoties spēkiem ar Losandželosas “Kings”, Anaheimas “Ducks” un Detroitas “Red Wings”.