Girgensona “Sabres” turpina zaudēt

07/01/2018 23:01
Zemgus Girgensons, Sportazinas.com

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda svētdien kārtējā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā ar rezultātu 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) viesos piekāpās Filadelfijas “Flyers”.

“Sabres” vienībai šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un sestais pēdējo septiņu maču laikā. Pagājušā gada pēdējās trijās spēlēs Girgensons nopelnīja trīs rezultativitātes punktus, kamēr katru no četriem šī gada mačiem viņš noslēdzis ar negatīvu lietderības koeficientu.

“Sabres” komanda ar šo maču pārkāpa sezonas vidu, tomēr tā joprojām ļoti pārliecinoši atrodas konferences pēdējā pozīcijā.

Rezultātu atklāja tieši “Sabres” komanda, kad otrās trešdaļas ievadā vairākumā rezultātu atklāja Raiens O’Reilijs. Tomēr jau nepilnas divas minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Šeins Gostisbērs, bet vēlāk periodā Šons Kutirjē jau vadībā izvirzīja mājiniekus.

Turpinājumā ilgu laiku rezultāts nemainījās, līdz pēdējās divās minūtēs “Flyers” divreiz iemeta ripu tukšos vārtos, kad atzīmējās Kutirjē un Ivans Provorovs.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 14 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izcēlās ar vienu metienu, diviem bloķētiem raidījumiem, vienu spēka paņēmienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon Girgensons 37 spēlēs atzīmējies ar trim vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm, kā arī nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -4.

Bufalo klubs ar 29 punktiem 42 spēlē saglabā pēdējo, 16.vietu Austrumu konferencē, bet “Flyers” ar 46 punktiem ir devītajā pozīcijā. Visas līgas ieskaitē “Sabres” apsteidz vienīgi Arizonas “Coyotes” komandu, kas tikusi pie 25 punktiem.

Nākamajā mačā “Sabres” hokejisti otrdien uzņems vienu no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām Vinipegas “Jets”, kurai piektdien viesos cieta neveiksmi ar 3:4.

Girgensons NHL aizvada savu piekto sezonu, taču iepriekšējās četrās “Sabres” izslēgšanas turnīrā netika.