Girgensonam liels spēles laiks “Sabres” uzvarā (VIDEO)

23/12/2017 08:50

Latvijas izlases uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” aizvadītajā naktī izcīnīja devīto panākumu šaja sezonā. “Sabres” savās mājās ar 4:2 pārspēja Filadelfijas “Flyers” hokejistus.

Visi seši vārtu guvumi tika gūti spēles trešajā trešdaļā. Vispirms “Sabres” uzbrucējs Raiens O’Railijs pārspēja vārtsargu, izdarot metienu no gandrīz negatīva leņķa, bet perioda vidusdaļā Evanders Keins pielaboja Džoša Džordžesa raidīto metienu, panākot – 2:0.

Divas minūtes līdz pamatlaika beigām “Flyers” vienus vārtus izdevās atgūt, tomēr Džeks Aikels viesus sodīja ar precīzu metienu jau tukšos vārtos. “Flyers” turpināja spēlēt bez vārtsarga un Šeins Gostisbers panāca 3:2, tomēr arī šoreiz “Sabres” uzbrukuma līderis Aikels spēja atrast tukšos “Flyers” vārtus – 4:2

Zīmīgi, ka Aikels kļuva par pirmo “Sabres” spēlētāju, kurš vienas spēles laikā guvis divus vārtus, raidot ripu jau tukšos pretinieku vārtos.

Girgensons spēli uzsāka pirmajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Aikelu un Samu Reinhartu. Kopumā latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 17:04 minūtes, kuru laikā izcēlās ar četriem spēka paņēmieniem, diviem metieniem pa pretinieku vārtiem un diviem bloķētiem metieniem. Girgensons maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā uz NHL ledus izgājis 30 reizes, guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Bufalo “Sabres” vienība 35 spēlēs tikusi pie deviņām uzvarām, ieņemot pēdējo vietu Austrumu konferences kopvērtējuma tabulā.