Girgensonam otrs mazākais spēles laiks komandā, “Sabres” ielaiž septiņus vārtus pret “Kraken” (VIDEO)

30/11/2021 08:00
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 4:7 piekāpās Sietlas “Kraken vienībai, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas.

Girgensons uz ledus pavadīja 10 minūtes un 48 sekundes, kas bija otrs mazākais spēles laiks starp visiem “Sabres” hokejistiem. Šajā laikā viņš paguva izdarīt vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veikt divus spēka paņēmienus, bloķēt vienu metienu, uzvarēt 54% iemetienu, kā arī iekrāt negatīvu lietderības koeficientu -1.

Jau pirmajā periodā “Kraken” iekrāja nopietnu pārsvaru, kad mazākumos izcēlās Karsons Sousijs un Brendons Tanevs, bet vēl vienu ripu “Sabres” vārtos iemeta Džereds Makans. Otrajā trešdaļā divreiz vārtus varēja svinēt Bufalo komanda, kad precīzi bija Brets Marejs un Džefs Skiners, taču tikpat vārtu guva arī pretinieki, to izdarot Makanam un Meisonam Epltonam.

Noslēdzošajās 20 minūtēs pie sava otrā gola mačā tika Džefs Skiners, bet ceturtos vārtus zaudētāju labā iemeta Dilans Kozens. Tas gan pie panākumu neļāva tikt, jo “Kraken” vienībā atzīmējās Džeidens Švarcs, bet ripu jau tukšos “Sabres” vārtos raidīja Epltons.