Girgensons neitrāls “Sabres” uzvarā pār “Canucks”

26/01/2018 08:22

Naktī uz piektdienu kārtējo Nacionālās hokeja līgas (KHL) spēli aizvadīja latvietis Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība ar 4:0 pieveica Vankūveras “Canucks” hokejistus.

Spēles rezultātu ceturtajā minūtē atklāja Sems Reinharts, un pirmais periods arī noslēdzās par labu viesiem no Bufalo. Otrajā periodā Nikolas Baptiste pēc lieliskas Benio Pulio piespēles izgāja viens pret vārtsargu un ar nūjas neērto pusi raidīja ripu vārtos. Pirms trešās trešdaļas “Sabres” jau divu vārtu pārsvars.

Noslēdzošā perioda sākumā spēle bija līdzīga bet četras minūtes līdz trešdaļas beigām “Canucks” nopelnīja noraidījumu, ko spēja izmantot viesi. Spēcīgi pa “Canucks” vārtiem meta Marko Skandella. Viņa raidījumu vārtsargs spēja atvairīt, bet atlēkušo ripu vārtos meta Kails Okposo. Četurto ripu “Sabres” vienībā Johans Lārsons jau meta tukšos vārtos.

“Sabres” vienība pirmo reizi šajā sezonā izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas.

Uzvarētājiem vārtsargs Robins Lēners atsargāja 30 pretinieku metienus.

Latvietis Girgensons mačā pavadīja 15 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Uzbrucējs nopelnīja vienu noraidījumu un veica divus spēka paņēmienus.

Spēli Girgensons noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Girgensons “Sabres” sastāvā aizvadījis 44 spēles un atzīmējies ar četriem gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

„Sabres” ar izcīnītiem 37 punktiem 49 spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.

Arizonas “Coyotes” – Kolumbusas “Blue Jackets” 1:2 (0:0, 0:0, 1:2);

Edmontonas “Oilers” – Kalgari “Flames” 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Anaheimas “Ducks” – Vinipegas “Jets” 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Vankūveras “Canucks” – Bufalo “Sabres” 0:4 (0:1, 0:1, 0:2);

Vegasas “Golden Knights” – Ņujorkas “Islanders” 1:2 (0:0, 0:1, 1:1);

Sanhosē “Sharks” – Ņujorkas “Rangers” 5:6 (2:2, 1:3, 2:1).