Girgensons pēc skaistas izspēles gūst vārtus, “Sabres” pārtrūkst uzvaru sērija (VIDEO)

29/01/2023 07:31
Zemgus Girgensons

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” izbraukumā ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Minesotas “Wild”, pārtraucot piecu uzvaru sēriju.

Girgensons guva piektos vārtus šosezon. “Sabres” otrās trešdaļas 10. minūtē veica pretuzbrukumu, kad ripu zonā iemeta Preitons Krebss. Viņš veiksmīgi pacīnījās un no aizvārtes piespēlēja Kailam Okposo, kurš savukārt nekavējoties atrada Girgensonu – Bufalo komandas kapteiņa asistentam ripu atlika raidīt vien tukšos vārtos.

Girgensons laukumā pavadīja 14 minūtes un 58 sekundes, tostarp divas minūtes un sešas sekundes skaitliskajā mazākumā. Šajā laikā latvietis vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja divus metienus, kā arī uzvarēja vienīgajā iemetienā. Girgensons maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

“Sabres” labā vārtus arī guva Džeks Kvins, kamēr “Wild” rindās ar goliem izcēlās Joels Ēriksons un Džareds Spurdžons. Pēcspēles metienos mājinieki bija aukstasinīgāki un realizēja visus trīs “bullīšus”. Uzvarētāju rindās veiksmīgs sniegums arī pieredzējušajam vārtsargam Markam Andrē-Flerī, kurš tika galā ar 29 no 31 metieniem un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni. “Sabres” ripu ķērājs Uko-Peka Lukonens atvairīja 33 no 35 metieniem.