Gorkšs: Notiek vecās un jaunās futbola filozofijas sadursme

Kaspars Gorkšs, sportazinas.com
Kaspars Gorkšs | Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas () prezidents savā “facebook.com” lapā “Futbola Federācijas Kapteinis” komentējis piektdien notikušo LFF kongresu.

“Šis kongress skaidri izgaismoja divas lietas. Pirmā – vecās un jaunās futbola filozofijas sadursmi, tāpēc šobrīd LFF galvenais uzdevums ir vairāk skaidrot biedriem pārmaiņas un iesaistīt tos procesos. Tas ļaus labāk saprast pārmaiņu mērķi,” iesāka Gorkšš.

Viņš turpinājis: “Otrā – tas, ko daži sauc par haosu, ir demokrātijas un atklātības cena. Tā ir gatavība runāt gan par labām, gan par grūtām lietām, jo tikai tā tās var atrisināt. Biedri ar savu balsojumu gan prezidenta, gan ģenerālsekretāra ziņojumu pieņēma ar pārliecinošu vairākumu. Esam iesākuši pārmaiņas, gribam tās īstenot, lai katrs biedrs var lepoties ar piederību Latvijas futbola saimei.”

Kā zināms, tad Māris Verpakovskis, Žoržs Tikmers, Juris Keišs, Vladimirs Žuks un Aleksandrs Starkovs piektdien kongresa laikā paziņoja par savu atkāpšanos organizācijas valdes locekļu amatiem.

Tikmēr bijušais ilggadējais LFF vadītājs Guntis Indriksons izteicies, ka, viņaprāt, Gorkšam ir jānoliek savas pilnvaras.

Šis bija otrais LFF kongress šogad, jo februārī notika ārkārtas kongress. Tajā LFF biedri balsoja par uzticību organizācijas prezidentam Kasparam Gorkšam, kurš pārliecinoši saglabāja savu amatu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par