Kādreizējais LFF prezidents: Gorkšam un Pukinskam ir jāatkāpjas

Guntis Indriksons, Kaspars Gorkšs, sportazinas.com
Foto: LETA/Edijs Pālens

Kādreizējais Latvijas Futbola federācijas () prezidents uzskata, ka pašreizējai Latvijas futbola vadībai ar Kasparu Gorkšu priekšgalā būtu jāatkāpjas no amata.

Intervijā portālam “Delfi” Indriksons sacīja: “Lai cik tas dīvaini nebūtu, gribētu aizstāvēt Gorkšu, jo aizstāvēju un uzskatīju, ka viņš bija labākais kandidāts, un to apstiprināja vēlēšanas. Tas, kas notiek šobrīd, ir viņa mazās pieredzes dēļ, un tāpēc, ka no futbola laukuma uzreiz nonāca prezidenta krēslā.”

Tieši Indriksons pirms aiziešanas no LFF prezidenta amata bija galvenais Gorkša atbalstītājs, turklāt iepriekš portālam “Sportazinas.com” atklāja, “ka Gorkšs ir spējīgs padarīt ļoti daudz un labas lietas”, tomēr viņam nepieciešams pildīt pirmsvēlēšanu solījumus.

Tāpat Indriksons izteicās, ka, viņaprāt, eksistē “melnie spēki”, kas nav metuši plinti krūmos un dara visu, lai Kasparu gāztu maksimāli ātri. “Par to esmu pilnīgi pārliecināts,” portālam “Sportazinas.com” pērnā gada nogalē sacīja Indriksons.

Sarunā ar “Delfi” Indriksons sacīja, ka Gorkšam tomēr šobrīd vajadzētu atkāpties. “Domāju, ka valdei, prezidentam un ģenerālsekretāram ir jāatkāpjas, bet tad piecu līdz sešu mēnešu laikā jārīko ārkārtas vēlēšanas.”

Šodien risināsies otrais LFF kongress šajā gadā. Februāra izskaņā ārkārtas kongresā notika balsojums par Gorkša atstādināšanu no amata, tomēr pēc tā pašreizējais prezidents savu darbu saglabāja.

Indriksons: Baidos, ka “melnie spēki” vēlas Gorkšu gāzt no LFF prezidenta amata

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par