Graudiņa par iespējamo Krievijas dalību OS: Tas šķiet prātam neaptverami

26/09/2023 18:21
Nokopēts
Tīna Graudiņa

Latvijas pludmales volejboliste Tīna Graudiņa sarunā raidījumā “Bufete” komentējusi savu ierakstu sociālajos tīklos, kur gada sākumā nodeva vēstījumu, ka viņa nestartēs olimpiskajās spēlēs, ja tur piedalīsies Krievijas sportisti.

“Šī gada sākums bija ļoti bailīgs, jo pēkšņi parādījās ziņas par to, ka varbūt Krievijai ļaus piedalīties olimpiskajās spēlēs, kas vispār šķiet prātam neaptverami. Visi saprot, kā mēs jūtamies un tad pēkšņi jādzird ziņas, ka SOK un Tomass Bahs vēlas to… Liekas, kādā sakarā? Kur viņam ir galva?” atzina sportiste.

“Arī Latvija bija ļoti spēcīgas diskusijas par to, kā Latvijas sportists jūtas. Man šķiet, ir diezgan skaidrs, kā mēs jūtamies. Viņus visus ļoti labi saprotu, jo mums nav pienākumu izjūta, ka mums visiem vajadzētu obligāti savu viedokli likt ārā sociālajos medijos. Tas viss bija aizgājis tik tālu, ka man nebija problēmas uzrakstīt, ko es domāju,” izteicās Graudiņa.

Graudiņa: Pašreizējos apstākļos nepiedalītos sacensībās ar Krievijas sportistu dalību

“Prieks par to, ka vismaz Austrumeiropas valstīm, LOK un mūsu federācijai ir ļoti skaidra nostāja, ka neies cauri tas, ka Krievija piedalīsies OS. Kā tas viss beigsies, nezinu. Pats karš arī ir tik sarežģīts. Manuprāt, ir ļoti svarīgi, ka mēs runājam ar ukraiņiem un viņu organizācijām. Saprast, ko viņi darīs, jo tas, ka beigās latvieši būtu stingrāki pret saviem sportistiem, kā paši ukraiņi, arī ir galīgi nepareizi. Mums galvenais ir atbalstīt Ukrainu un viņu sportistus,” saka Graudiņa.

Komentāri

  • Anonymous
    26/09/2023 21:07

    Būtu labi ja kāda televīzija arī pārraidītu Pasaules čempionātu. Arī no EČ nekā nevarēja redzēt Latvijas TV kanālos.

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām