Grenholms triumfē PČ rallijkrosā ceturtajā posmā

Niklass Grenholms
Niklass Grenholms | Foto: www.fiaworldrallycross.com

Somijas pilots svētdien Kouvulā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta ceturtā posma prestižākās “SuperCar” klases sacensībās.

Viņš kopā ar zviedru Juhanu Kristofešsonu uzsāka finālu no pirmās rindas. Ja startā nedaudz priekšā bija zviedrs, tad pirmajā līkumā soms viņam pabrauca garām.

Sacīkstes turpinājumā līderis bija Grenholms, kuram sekoja Kristofešsons, bet pirmo trijnieku noslēdza vēl viens zviedrs Matīass Ēkstrems. Grenholmam gan neizdevās palielināt ātrumu, tāpēc tuvākie sekotāji bija uzreiz cieši aiz viņa.

No pirmā trijnieka kā pirmais Džokera aplī devās Kristofešsons, ļaujot Ēkstremam pakāpties uz otro vietu. Savukārt līderu divnieks Džokerī devās pēdējā aplī, taču Kristofešsons to neizmantoja un pēc sadursmes ar krievu Timuru Timerzjanovu atkāpās uz ceturto vietu.

Veiksmīgi aiz sevis konkurentus noturēja un uzvaru svinēja Grenholms, kuram sekoja Ēkstrems, Timerzjanovs, Kristofešsons, zviedrs Timijs Hansens un norvēģis Andrēass Bakerūds.

Pēc četriem posmiem pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 111 punktiem ir divkārtējais pasaules čempions Kristofešsons, tālāk ar 94punktiem seko Ēkstrems, bet pirmo trijnieku ar 76 punktiem noslēdz Grenholms.

Jau ziņots, ka pirmajās divās pasaules čempionāta nedēļas nogalēs nestartēja Latvijas pilots Jānis Baumanis.

Viņš gan, iespējams, būs redzams Biķernieku trases divos posmos septembra vidū. Šajos etapos dalību jau apstiprinājis Reinis Nitišs.

Turpinājumā 19. un 20.septembrī divus etapus uzņems Latvija. Turpinājumā paredzēti posmi Beļģijā, Portugālē, Spānijā un Vācijā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par