Grīns atbild uz jautājumiem par konfliktu ar Durentu: Negrasos mainīt to, kāds es esmu

Kevins Durents, Dreimonds Grīns, sportazinas.com
Kevins Durents un Dreimonds Grīns Foto: Warriors.com

Jau vēstīts, ka Nacionālās basketbola asociācijas () čempione Goldensteitas “Warriors” otrdien savā laukumā ar rezultātu 110:103 pārspēja Atlantas “Hawks”.

Šajā mačā bez savainotā Stefena Karija laukumā neizgāja un pat “Oracle” arēnā neatradās , kurš iepriekšējā spēlē viesos pret Losandželosas “Clippers” pamatlaika izskaņā iesaistījās pamatīgā kašķī ar komandas biedru Kevinu Durentu.

Dreimonda un divkārtējā finālsēriju vērtīgākā spēlētāja konflikts turpinājās arī pēc spēles “Warriors” ģērbtuvē, Grīnam piesaucot arī Durenta gaidāmo kļūšanu par brīvo aģentu. Vēlāk kluba vadība par komandai kaitējumu nodarošu rīcību Grīnu sodīja ar vienas spēles diskvalifikāciju bez algas.

“Ar Kevinu esam to pārrunājuši. Virzāmies tālāk. Nedomāju, ka tas ir noslēpums, ka es esmu ļoti emocionāls spēlētājs. Esmu tāds gan ārpus laukuma, gan spēļu laikā. Dažreiz šīs emocijas arī var atstāt negatīvu ietekmi. Es ar to varu sadzīvot, jo kopumā, raugoties no maniem un komandas sasniegumiem, tas ir nācis tikai par labu. Tāpēc nekad negrasos mainīt to, kāds es esmu. Mačiem gatavošos un pieiešu tāpat, kā esmu to darījis līdz šim. Kā jau iepriekš teicu, mēs visi virzāmies tālāk,” sarunā ar žurnālistiem savu skatījumu uz aktuālajiem notikumiem “Warriors” nometnē pauda Grīns.

“Esmu daudz lasījis par to, ka šis incidents pārvilks strīpu mūsu panākumu gājienam, vai ka es esmu visu sabojājis, un tāpēc Kevins dosies prom no “Warriors”. Ziniet, galu galā vienalga, ko izlems darīt Klejs Tompsons vai jebkurš cits mūsu spēlētājs, mēs kopā aizvadījām vairākus lieliskus gadus, un es no visas sirds par visiem 100% atbalstīšu visus mūsu spēlētājus. Jo cilvēkiem ir tiesības darīt ar savu dzīvi, ko viņi vēlas, tāpēc es nekad negrasos apstrīdēt citu lēmumus.”

Turpinājumā Grīns centās novirzīt sarunas tematu uz pašu svarīgāko – basketbolu.

“Jums jāsaprot, ka neviens šī kluba pārstāvis, pat ne es vai Kevins, mūs nesalauzīs. Mūs var salauzt tikai laukumā kāda no pārējām 29 NBA komandām. Mēs paši to komandas iekšienē nedarīsim. Turpināsim darīt to, ko esam iesākuši. Atvainojos, ja es tagad izbojāju jūsu ziņu virsrakstus. Saprotu, ka visiem ir jādara savs darbs. Tomēr ja šis atgadījums padarīs mani, Kevinu un visu pārējo komandu stiprākus, tad lai tā būtu. Negrasāmies sabrukt pēc viena šāda strīda. Virzīsimies tālāk. Tas arī viss. Varbūt kāds tagad vēlas parunāties par basketbolu?”

28 gadus vecais Grīns šosezon laukumā “Warriors” kreklā izgājis 13 spēlēs, vidēji 30,5 minūtēs palīdzot ar 6,9 punktiem, 7,5 atlēkušajām bumbām un 7,2 rezultatīvām piespēlēm. Pēdējo divu gadu čempioni ar 12 uzvarām 16 spēlēs šobrīd atrodas Rietumu konferences līderpozīcijās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par