Grīns: Iznākot uz otro puslaiku, zināju, ka man vajag apturēt Porziņģi

17/01/2023 20:46
Dreimonds Grīns un Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Goldensteitas “Warriors” spēlētājs Dreimonds Grīns sniedzis savus komentārus par Kristapu Porziņģi pēc aizvadītās spēlēs pret Vašingtonas “Wizards”.

Jau vēstīts, ka vakar “Wizards” agrā mačā ar 118:127 zaudēja “Warriors”. Porziņģis laukumā pavadīja gandrīz 37 minūtes, atzīmējoties ar 32 punktiem. Mača otrajā puslaikā latvietis gan nebija rezultatīvs, iemetot vien septiņus punktus.

“Iznākot uz otro puslaiku, zināju, ka man vajag apturēt Porziņģi, jo viņš bija ieskrējies,” atzina Grīns. “Es arī centos to izdarīt, jo tas palīdzēja izjaukt viņu uzbrukumu. Nedomāju, ka mūsu aizsardzība bija lieliska, jo ielaidām 118 punktus.”

Nākamo spēli Vašingtonas komanda aizvadīs naktī uz 19. janvāri plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Knicks”. Ar 18 uzvarām 44 mačos “Wizards” ieņem 12. vietu Austrumu konferencē.

Anselds par Porziņģi otrajā puslaikā: Viņu sedza viens no līgas labākajiem aizsargiem