Gronkovskis atgriežas un apvienos spēkus ar Breidiju

22/04/2020 11:33

Amerikāņu futbola līgas (NFL) zvaigzne Robs Gronkovskis grasās atgriezties laukumā un apvienot spēkus ar Tomu Breidiju.

30 gadus vecais Gronkovskis šobrīd ir Jaunanglijas “Patriots” paspārnē, taču tiek gatavots maiņas darījums, kurā viņu iegūs Tampabejas “Buccaneers”, pretī saņemot drafta izvēles.

Gronkovskis pērn martā paziņoja, ka pēc deviņām sezonām “Patriots” sastāvā noslēdz savu karjeru, līdz ar to iepriekšējā sezonā viņš nespēlēja, lai gan līgumā bija palicis vēl viens gads.

Gronkovskis ir trīskārtējs NFL čempions, piecas reizes spēlējis zvaigžņu mačā un četras reizes iekļauts simboliskajā izlasē.

Arī bez Gronkovska “Buccaneers” balsta uzbrucēja pozīcija ir gana stipra – šobrīd komandā ir gan O’Teriuss Hovards, gan Kemerons Breits.

Jau ziņots, ka pirms mēneša Breidijs ar “Buccaneers” noslēdza līgumu uz divām sezonām un katrā no tām saņems 30 miljonus ASV dolāru. Tāpat kā Gronkovskis, Breidijs līdzšinējo karjeru pavadīja “Patriots” vienībā.

“Buccaneers” komanda iepriekšējā sezonā NFC Dienvidu divīzijā ieņēma trešo vietu. Tampas komanda “play-off” nav spēlējusi kopš 2007.gada.

NFL

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…