Gvardiola: “City” diskvalifikācija no Eirokausiem neko nemainīs

21/02/2020 23:12

Anglijas premjerlīgas čempiones Mančestras “City” galvenais treneris Peps Gvardiola sarunā ar “Sky Sports” komentējis divu gadu aizliegumu piedalīties Eirokausos, ko komandai piespieda Eiropas futbola federāciju asociācija (UEFA).

Jau ziņots, ka Anglijas čempione saņēmusi divu gadu diskvalifikāciju no UEFA rīkotajām sacensībās un 30 miljonu eiro sodu par finanšu pārkāpumiem. Vācu izdevums “Der Spiegel”, izmantojot “Football Leaks” informāciju, iepriekš vēstīja, ka “City” un tā sponsori ir manipulējuši ar līgumiem, lai apietu finansiālās “Fair Play” noteikumus, kas saistīti ar to, cik daudz naudas īpašnieki drīkst ieguldīt klubā.

Anglijas klubs gan visas apsūdzības kategoriski noliedza, bet UEFA lēmumu uzsākt izmeklēšanu iepriekš nosauca par kļūdainu. Pēc izmeklēšanas uzsākšanas “City” iesniedza apelāciju Sporta arbitrāžas tiesā (CAS), kas to noraidīja, bet pēc tam lieta nonāca UEFA Finanšu kontroles komisijā. “City” gan vēl ir iespēja izvairīties no soda, ja tiks apmierināta šī lēmuma apelācija CAS.

“Es nevaru mainīt cilvēku domas. Zinu, cik smagi mēs strādājam un esmu lepns par to, ko mēs esam sasnieguši šajos gados. Neviens mums nepalīdzēja tikt pie trofejām. Mēs padarījām neticamu darbu, katru dienu, katrā spēlē, tāpēc diskvalifikācija neko nemainīs,” uzskata Gvardiola.

“Izmeklēšana vēl nav noslēgusies. Klubs iesniedza apelāciju, skatīsimies, kas notiks tālāk,” noslēdza speciālists.

Pieslēgties

Dienas fokusā

19/04/2021 15:05

“Dinamo” pagarina līgumus ar vairākiem spēlētājiem, tostarp veterānu Sotnieku

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” pagarinājusi līgumus ar četriem hokejistiem – uzbrucējiem Nikolaju Jeļisejevu un Danielu Bērziņu, kā arī aizsargiem Kristapu Sotnieku un Kristapu Zīli. Jau ziņots, ka…