Habiba tēvs: UFC pirmais sešinieks vairs neuztver Makgregoru kā pretinieku

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempiona Habiba Nurmagomedova tēvs Abdulmanaps Nurmagomedovs intervijā Krievijas kanālam “Ren-TV” atklājis, ka īru cīkstonis vairs netiek uzskatīts par nopietnu pretinieku.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas Makgregors pavēstījis savas nākamās cīņas datumu un vietu – mačs norisināsies 2020. gada 18. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā. Pretinieks pagaidām nav zināms. Tāpat Konors atklājis, ka vienu no nākamajām cīņām viņš gribētu aizvadīt pret Nurmagomedovu. “Maskava ir pelnījusi šo cīņu. Mans revanšs ar Habibu ir neizbēgams,” savus plānus atklāja īrs.

Nurmagomedova tēvs neizslēdz šādu variantu. “Teorētiski, šāda cīņa varētu notikt. Diviem cīkstoņiem ir tiesības aizvadīt maču pret Habibu. Ja viņi atteiksies, tad cīņa pret Konoru ir viens no rezerves variantiem,” atklāja Nurmagomedovs vecākais. “Konors daudz runā, taisa šovu. Taču viņš nav uzvarējis trīsarpus gadus, vien runā un runā. Agrāk viņam sanāca, tagad viņu iznīcina. Domāju, ka UFC pirmais sešinieks vairs neuztver viņu kā nopietnu pretinieku un cienīgu pretendentu uz jostu,” kritisks bija Habiba tēvs.

31 gadu vecais Makgregors pēdējo reizi oktagonā gājis 2018. gada oktobrī, kad UFC duelī ceturtajā raundā piekāpās krievu UFC zvaigznei Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Uzreiz pēc Makgregora pēdējā mača Habibs un arī pats Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piespiestas diskvalifikācijas un naudas sodi. Makgregors nevarēja cīnīties sešus mēnešus un bija spiests šķirties no 50 tūkstošiem ASV dolāru (ap 45 tūkstošiem eiro).

Pats Konors uzskata, ka viņš ir gatavs revanšam. “Es gribu uzdāvināt Krievijas tautai Rokija stāstu. Esmu priecīgs, ka mūsu pirmā tikšanās ar Habibu noslēdzās tieši tā,” tēmu par revanšu turpināja Makgregors. “Jau 888 reizes esmu noskatījies video, kā tikt galā ar Habiba žņaugšanas paņēmieniem. Revanša mača laikā izlabošu visas kļūdas,” apsolīja īru sportists.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par