Makgregors paziņo nākamās cīņas vietu un datumu

Konors Makgregors, sportazinas.com
Konors Makgregors | Foto: UFC

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) zvaigzne atklājis, ka viņš atgriezīsies oktagonā 2020. gada 18. janvārī, sportistu citē Krievijas mediji.

Šodien īru cīkstonis rīkoja preses konferenci Maskavā, kuras laikā atbildēja uz vairākiem svarīgiem jautājumiem. Iepriekš Makgregors paziņojis par karjeras beigām, taču šodien tika anonsēts, ka nākamo cīņu viņš aizvadīs 2020. gada 18. janvārī ASV pilsētā Lasvegasā. Pretinieks pagaidām nav zināms. “Nedrīkstu nosaukt pretinieku, jo šajā gadījumā UFC mani piebeigs,” atklāja pats sportists. Savukārt nākamo cīņu Makgregors gribētu aizvadīt pret Habibu Nurmagomedovu vai Toniju Fergusonu. “Maskava ir pelnījusi šo cīņu. Mans revanšs ar Habibu ir neizbēgams,” savus plānus atklāja īrs.

31 gadu vecais Makgregors pēdējo reizi oktagonā gājis 2018. gada oktobrī, kad UFC duelī ceturtajā raundā piekāpās krievu UFC zvaigznei Nurmagomedovam, bet 2017. gada vasarā cīņā pēc boksa noteikumiem desmitajā raundā ar tehnisko nokautu zaudēja leģendārajam Floidam Meivezeram. Tādējādi pēdējā cīņa, kurā viņš guva uzvaru, bija 2016. gada novembrī ar Ediju Alvaresu.

Uzreiz pēc Makgregora pēdējā mača Habibs un arī pats Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību. Abiem tika piespiestas diskvalifikācijas un naudas sodi. Makgregors nevarēja cīnīties sešus mēnešus un bija spiests šķirties no 50 tūkstošiem ASV dolāru (ap 45 tūkstošiem eiro).

“Es gribu uzdāvināt Krievijas tautai Rokija stāstu. Esmu priecīgs, ka mūsu pirmā tikšanās ar Habibu noslēdzās tieši tā,” tēmu par revanšu turpināja Makgregors. “Jau 888 reizes esmu noskatījies video, kā tikt galā ar Habiba žņaugšanas paņēmieniem. Revanša mača laikā izlabošu visas kļūdas,” apsolīja īru sportists.

Oktobra vidū Konors piedāvāja vēl vienam UFC cīkstonim Frenkijam Edgaram aizvadīt maču 2019. gada decembrī. Sportists piekrita un norādīja, ka tagad viss ir paša Konora un UFC prezidenta Dana Vaita rokās.

Makgregors dod mājienus par nākamās cīņas datumu un pretinieku

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par