Habiba trenētais Mahačevs ceturtajā raundā nolauž pretinieku un izcīna savu 20. uzvaru

18/07/2021 08:22

Jauktās cīņas mākslas (MMA) krievu cīkstonis Islams Mahačevs (20-1) aizvadītās nakts cīņā “Ultimate Fighting Championship” (UFC) ietvaros pret brazīlieti Tjagu Moizesu (15-5) ieguva savu 20. uzvaru. Kā norāda medijs ESPN, tad tagad Mahačeva grūtākais uzdevums varētu būt atrast pretinieku, kurš vēlētos ar viņu spēkoties.

Lasvegasā aizvadītajā duelī Mahačevs pilnībā dominēja pār Moizesu, jo brazīlietis neizpildīja gandrīz nevienu uzbrukumu, līdz brīdim, kad krievu sportists ceturtajā raundā, līdzīgi kā viņa draugs un treniņu partneris Habibs Nurmagomedovs, ar žņaugšanas paņēmienu pieveica Moizesu. Šī bija pirmā galvenā cīņa, ko Mahačevs aizvadīja savā karjerā.

29 gadus vecais Mahačevs šobrīd uzvarējis astoņās cīņās pēc kārtas, nepiedzīvojot neveiksmi kopš 2015. gada. Šī uzvaru sērija ir ceturtā garākā “UFC” vieglā svara vēsturē. “Kāpēc visi šie puiši skrien un steidzas?” pēc dueļa jautāja Krievijas cīkstonis. “Neviens nevēlas cīnīties. Lūdzu, atbildiet, kāpēc tā ir. Jūs varat skriet, bet jūs nevarat paslēpties, jo es esmu šeit.”

Mahačeva treneris šobrīd ir Nurmagomedovs un viņa komanda “American Kickboxing Academy” sagaida, ka tieši Islams būs Habiba mantinieks un aizstājējs. Šādu plānu bija izstrādājis Nurmagomedova tēvs, kurš pagājušā gadā devās mūžībā pēc Covid-19 izraisītajām komplikācijām.

Tikmēr pirmo reizi sacensībās kopš 2016. gada startēja Miša Teita (19-7), bet tas netraucēja viņai dominēt “UFC” otrajā galvenajā iepriekšējās nakts cīņā, kad amerikāniete ar trešajā raundā tehnisko nokautu pārspēja savu tautieti Marionu Reno (9-8-1). 34 gadus vecā Teita 2016. gadā noslēdza cīkstones karjeru pēc divām neveiksmēm pēc kārtas, kad viņa atzina Amandas Nunjesas un Rakelas Peningtonas pārākumu. Par savu atgriešanos viņa paziņoja tikai šī gada sākumā, bet tagad viņa bija pārāka katrā raundā un kļuva par pirmo sievieti, kas uzvarējusi Reno profesionālajā cīņā.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…