Habibs: Domāju, ka Mahačevs kādas piecas vai sešas reizes varētu mēģināt aizstāvēt titulu

13/12/2022 20:34
Nokopēts
Islams Mahačevs un Habibs Nurmagomedovs

Kādreizējais jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis un tagadējais treneris Habibs Nurmagomedovs paudis viedokli, ka viņa trenētais vieglā svara “Ultimate Fighting Championship” (UFC) čempions Islams Mahačevs (23-1) savu jostu tuvākajos gados varētu mēģināt aizstāvēt piecas vai sešas reizes.

“UFC 280” cīņu šova ietvaros Mahačevs aizvadīja savu pirmo cīņu par titulu kādā svara kategorijā, to veiksmīgi arī izdarot. Dagestānas cīkstonis ar sāpju paņēmienu pieveica titulēto brazīlieti Čārlzu Oliveiru (33-9). Nākamā došanās oktagonā Mahačevam paredzēta “UFC 284”, kad viņš spēkosies ar pašreizējo pusvieglā svara čempionu Aleksandru Volkanovski (25-1). Pēc Habiba domām, gaidāmais duelis viņa audzēknim varētu būt pirmais no vairākiem titula aizstāvēšanas mēģinājumiem.

“Domāju, ka viņš titulu varētu aizstāvēt piecas, varbūt sešas reizes. Sešas reizes būtu ideāli, tās ir sešas cīņas trīs gados. Tad būtu iespējams, ka viņš aiziet no sporta, jo neviens tik ilgi nevar palikt virsotnē. Tas, kā Visvarenais radīja vīru, viņš vispirms kļūst stiprs, bet pēc tam vājš. Viņš ir jauns un pēc tam vecs. To zinot, mērķis ir piecas, sešas cīņas,” teica Nurmagomedovs.

Mahačeva un Volkanovska duelis “UFC 284” šovā būs iespaidīgs ar to, ka tajā spēkosies divi no trīs labākajiem “pound-for-pound” cīkstoņiem, kā arī divu atšķirīgu jostu īpašnieki – kas tāds notiks pirmo reizi kopš 2021.gada maija. Cīņa starp Mahačevu un Volkanovski norisināsies vieglajā svara kategorijā, kas nelielu priekšrocību dod Islamam. Tikmēr, ja savā dzimtajā valstī panākumu izcīnīs Volkanovskis, viņš kļūs tikai par piekto cīkstoni, kuram vienlaicīgi piederēs divas jostas.

Habibs: Volkanovskis būs grūtāks pretinieks Islamam nekā Oliveira, taču mēs viņu piebeigsim

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām