Habibs: Es jums teicu, ka Mahačevs ir labākais cīkstonis

23/10/2022 08:50
Nokopēts
Habibs Nurmagomedovs

Kādreizējais jauktās cīņas mākslas (MMA) cīkstonis un tagadējais treneris Habibs Nurmagomedovs (29-0) sniedzis savus komentārus pēc tam, kad 280. cīņu šova ietvaros Islams Mahačevs (23-1) ar sāpju paņēmienu pārspēja bijušo čempionu Čārlzu Oliveiru (33-9), kļūstot par jauno vieglās svara kategorijas titula īpašnieku.

Jau vēstīts, ka gada, iespējams, lielākajā cīņā Mahačevs jau no paša sākuma parādīja savu daudzpusību. Pirmajā raundā viņš nogāza Oliveiru uz kājām, pēc tam arī apliecinot savas greplera prasmes, ar nepārtrauktu spiedienu un sitieniem krājot punktus. Dagestānas cīkstonis tāpat spēja izvairīties no brazīlieša uzbrukumiem, un, kad Oliveira jau atkal bija piecēlies kājās, Mahačevs savu pretinieku atkal “nolika uz dēļiem”, jau pēc pirmā raunda kontrolējot cīņas gaitu.

Pēc cīņas savu komentāru sniedza arī Mahačeva treneris Nurmagomedovs. “Visu dzīvi, visu dzīvi mēs esam trenējušies kopā,” atzina Habibs. “22 gadus mēs trenējāmies kopā, bet pēdējos gadus es jau jums teicu, ka Mahačevs ir labākais cīkstonis. Viņš ir labākais ne tikai vieglā svara kategorijā. Ziniet, kas ir interesanti? Tagad mums atliek tikai aizlidot uz Austrāliju. [Aleksandr] Volkanovski (25-1), aiziet, darām to. Zinām, ka pieveiksim arī šo puisi.”

Habiba troņmantnieks Mahačevs sakauj Oliveiru un izcīna vieglās svara kategorijas titulu (VIDEO)

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām