Habibs: Esmu kļuvis daudz spēcīgāks, nevaru sagaidīt cīņu

Habibs Nurmagomedovs, Konors Makgregors, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs (pa labi) | Foto: Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Ultimate Fighting Championship (UFC) čempions vieglajā svarā ar nepacietību gaida cīņu par čempiona jostu, kas norisināsies pēc divām nedēļām.

Savā “Instagram” kontā sportists publicēja bildi, norādot, ka viņš ir kļuvis daudz spēcīgāks. “Treneris saka, ka esmu attīstījis sevi. Ļoti gribu parādīt, ka tagad esmu vēl labāks. Līdz cīņai paliek divas nedēļas,” uzrakstīja Habibs.

View this post on Instagram

Coach @akajav says that I improved this camp, can’t wait to show it during the fight at #ufc242 Очень хочется показать, насколько я улучшился на этих сборах, осталось 2 недели до боя.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Duelis starp Nurmagomedovu un viņa pretinieku Dastinu Porjē norisināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī. Habibam tā būs pirmā cīņa kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

Tikmēr Porjē pēdējo dueli aizvadīja 13. aprīlī, kad viņš piecu raundu duelī pārspēja Maksu Holoveju. Iepriekš gan cīkstonis kādu laiku ringā nebija izgājis, jo priekšpēdējā viņa cīņa risinājās pērnā gada 28. jūlijā, kad divos raundos tika pārspēts Edijs Alvaress.

Par cīņu pret Porjē Habibs nopelnīs lielāko honorāru karjerā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par