Habibs: Jau drīz aizvadīšu savu pēdējo cīņu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions sarunā ar “Arab News” atklājis, ka tuvāko gadu laikā viņš noslēgs savu cīkstoņa karjeru.

“Es zinu, cik grūti ir aizvadīt visu karjeru bez zaudējumiem. Domāju, ka es cīnīšos vēl divus gadus, maksimums – trīs. Negribu cīnīties visu dzīvi, jo tas ir grūti. Zinu, ka nāk daudz jauno un izsalkušo puišu un zinu, ka praktiski neiespējami palikt par neuzvarēto,” atklāja cīkstonis. “Ja mēs ieskatīsimies pasaules sporta vēsturē – futbols, bokss, MMA, tad visur pienāk laiks zaudējumam. Ir jāsaprot, kad ir īstais brīdis aiziet. Tāpēc domāju, ka vēl divi gadi,” turpināja sportists.

Savas karjeras laikā Nurmagomedovs izcīnījis uzvaras visos 28 mačos. Savā pēdējā cīņā viņš trīs raundos pieveica Dastinu Porjē, saglabājot čempiona jostu vieglajā svarā un nopelnot sešus miljonus ASV dolāru (ap 5,4 miljoniem eiro). Taču paša Habiba mērķis ir sasniegt 30 uzvaru sēriju.

“Iepriekš nekad neesmu domājis par karjeras beigām, bet tagad nopietni to apsveru. Mana bilance ir 28-0 un tuvākajos gados es vēl cīnīšos, jo man ir 31 gads, kas nav daudz šim sporta veidam. Esmu pārliecināts, ka 33 vai 34 gadu vecumā es aizvadīšu savu pēdējo cīņu,” pastāstīja Nurmagomedovs.

Jau tagad ir zināms, ka savu nākamo cīņu Krievijas pārstāvis aizvadīs 2020. gada martā vai aprīlī. Nav zināma nedz mača vieta, nedz pretinieks. Taču vairākkārt izskanējušas runas, ka Habibs varētu aizvadīt cīņu Krievijā pret Toniju Fergusonu, kurš izcīnījis 12 uzvaras pēc kārtas. “Domāju, viņš ir labs un spēcīgs pretinieks. Viņam ir liela pieredze, taču ceru, ka es uzvarēšu. Nekas nav mainījies – nāk jaunie pretinieki, bet cīņas noteikumi paliek tie paši,” noslēdza Habibs.

Kā Nurmagomedova pretinieki tiek minēti arī Īrijas cīkstonis Konors Makgregors, ka arī karjeru noslēgušais Žoržs Sentpjērs.

Habiba tēvs: Gribam cīņu pret Konoru Maskavā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par