Habibs: Kad pienāks mans laiks, es viņus visus sasitīšu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: MMA Fighting

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) vieglā svara čempions aicināja līdzjutējus neapspriest viņu līdz brīdim, kamēr apstākļi neļauj Krievijas cīkstonim atgriezties oktagonā.

Jau ziņots, ka 18. aprīlī Bruklinā bija jānotiek “UFC249” pasākumam, kura ietvaros Habibs aizvadītu cīņu par čempiona jostu vieglajā svarā pret amerikāni Toniju Fergusonu. Šos plānus izjauca koronavīrusa Covid-19 pandēmija, jo pēc robežu slēgšanas Nurmagomedovam nebija iespējas atlidot uz ASV.

UFC plānoja aizvadīt pasākumu uz privātas salas, Habiba vietā uzaicinot Džastinu Geidži. Tomēr cīņa izpalika un pasākums tika pārcelts uz 9. maiju. Iepriekš UFC vadītājs Dana Vaits paziņoja, ka šīs cīņas uzvarētājs vēlāk spēkosies ar Habibu par čempiona jostu, taču Fergusons pauda viedokli, ka čempiona josta piederēs viņa un Geidži cīņas uzvarētājam.

Nurmagomedovs šādus vārdus neuztvēra nopietni. “Es varu cīnīties jebkad pēc Ramadāna (gavēņa mēnesis islāmā), tas noslēgsies 23. maijā. Jūnijā būšu gatavs. Pietiek runāt par mani – šobrīd ir koronavīrusa laiks. Kad pienāks mans laiks, es viņus visus sasitīšu,” apsolīja Habibs.

Cīņa starp Fergusonu un Geidži norisināsies ASV pilsētā Džeksonvilā. 31 gadu vecais Geidži karjeras laikā aizvadījis 21 dueli, svinot 19 uzvaras. Pēdējo reizi viņš cīnījās 2019. gada 14. septembrī, pirmajā raundā tiekot galā ar Donaldu Seroni. Savukārt 36 gadus vecais Fergusons piedzīvojis trīs zaudējumus 28 cīņās. Arī viņa pēdējais pretinieks bija Serone. Fergusonam gan uzvarai bija nepieciešami divi raundi.

Fergusons ieradies Džeksonvilā un ir gatavs cīnīties par jostu

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par