Habibs: Pierādīšu Geidži, ka ir liela atšķirība starp Dagestānas un amerikāņu reslingu

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs | Foto: AP/Mahmoud Khaled

“Ultimate Fighting Championship” () zvaigzne (28-0) aizvadījis preses konferenci un dalījies savos iespaidos par gaidāmo cīņu. Tajā viņš mērosies spēkiem ar Džastinu Geidži (22-2).

Krievijas cīkstoņa duelis pret amerikāni risināsies vēlā sestdienas vakarā. Uz cīņas ir likta UFC vieglā svara čempiona josta, kas pieder Nurmagomedovam, kamēr Geidži vēl pagaidām ir šīs svara kategorijas pagaidu jostas turētājs.

“Manuprāt, tur ir liela atšķirība,” Habibs preses konferencē salīdzināja ASV un viņa dzimtenes Dagestānas reslingu, akcentējot savu galveno trumpi. “Viņš zina kā lauzties, bet vai viņš zina, kā to darīt 25 minūtes? Pirms tam teicu Danielam Kormjē – kad iepriekš cīnījies ar Stipi Miočiču, tu sagrābi viņa kāju vienu reizi, noguldīji un ātri vien biji atpakaļ kājās. Cīņa turpmāk notika uz kājām.”

“Bet starp mani un Geidži tas būs pavisam citādāk,” turpināja Habibs. “Ja es nguldīšu Geidži vienreiz, turpināšu to darīt visu laiku. Pierādīšu viņam, ka ir liela atšķirība starp Dagestānas un amerikāņu reslingu.”

Habibs slavēja sava pretinieka sitienu izpildes prasmi. “Viņš veic ļoti labus sitienus un tie ir efektīgi, ja viņš stāv kājās. Taču, ja es kādu sitienu pārķeru, tad viss izmainās. Esmu gatavs viņu nolikt uz grīdas 100 reizes – būs ļoti interesanti.”

“Pirmajā raundā Geidži ir ļoti bīstams, taču, ja mēs runājam par otro un trešo raundu, viņš kļūst par regulāru cīkstoni,” secina Nurmagomedovs.

“UFC 254” pasākums risināsies Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī. Pirms centrālā dueļa risināsies vēl piecas citas cīņas.

Geidži: Man ir blīvi kauli, tādēļ sasitīšu Nurmagomedova kājas

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par